Odsúdené: 76. PrebudenieE46

0 zhliadnutí
Pridané: 11.11.2010

Na rannom nástupe chýba Malecová. Po ňom zmizne aj Lešiaková. Žiadna zo žien nevie, čo sa deje. Pretože je veľká časť odsúdených stále na…

Na rannom nástupe chýba Malecová. Po ňom zmizne aj Lešiaková. Žiadna zo žien nevie, čo sa deje. Pretože je veľká časť odsúdených stále na ošetrovni, strácajú prehľad. Bárbi využíva každú situáciu, aby mohla provokovať strážmajstra Matěja. Majerová i Conan majú pre Lešiakovú problémy. Jitku nakoniec premiestňujú do vyšetrovacej väzby.

Majerová Conana odvoláva z funkcie. Magorka je stopercentne presvedčená o tom, že je tehotná. Gigi dostáva prideleného právnika od štátu. Gigi vyzerá ako vopred stratený prípad, ale právnika niečím zaujme. Pre chrípku sa Bárbi nemôže dostaviť na súd v Prahe. Jej brat príde do väzenia robiť rozruch. Stretáva sa tam s Matějom a zdá sa, že ich spája spoločná minulosť.

Epizódy

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.