Odsúdené: 57. Nutné zloE27

0 zhliadnutí
Pridané: 17.06.2010

Evu (ZUZANA MAURÉRY) prevážajú do nemocnice za synom. Brenda (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) má za sebou ťažkú noc s Malecovou (JANA OĽHOVÁ) na cele. Kápo …
Evu (ZUZANA MAURÉRY) prevážajú do nemocnice za synom. Brenda (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) má za sebou ťažkú noc s Malecovou (JANA OĽHOVÁ) na cele. Kápo (JAROSLAV MOTTL) navyše presťahuje Grófku (ELENA PODZÁMSKA) na celu k Anjelovi (ANNA JAVORSKOVÁ) a Nevade (HANA GREGOROVÁ). Hneď sa s nimi dostáva do konfliktu. Brenda prosí Gigi (JUDITA HANSMAN) o pomoc, ale tá je k jej prosbám hluchá. Verí len Malecovej. Eva nechce, aby jej synovi transplantovali Romanovu (MAREK ŤAPÁK) obličku. Kápo presviedča Tomekovú (ANDREA KARNASOVÁ), aby nedávala výpoveď. Riaditeľ Bílek (PAVEL KŘÍŽ) trvá na tom, aby Katarovi (ŠTEFAN KOŽKA) vrátili Anjela do ambulancie. Vrbovská (HENRIETA KECEROVÁ) je zúfalá z toho, ako ju Bílek neustále ponižuje.

Brenda prosí Hurvínka (DUŠAN CINKOTA) o pomoc, ide jej o život. Ten spanikári a hneď ide za Kápom. On ho ale vysmeje, že sa nechá manipulovať odsúdenou. Kápo tvrdo nastúpi na Brendu. Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ) zistí, že jej sestra spáva s manželom. Batman (PETER KOČIŠ) sa snaží pripraviť Nevadu na komisiu. Tá má rozhodnúť o jej podmienečnom prepustení. Malecová konečne donúti Lešiakovú, aby pre ňu uvarila magorák. A hneď ho na nej otestuje. Katar vyhľadal Jankoviča (FRANTIŠEK KOVÁR). Žiada ho, aby sa rozviedol s Anjelom. Brenda nezvládne Malecovej šikanu, reaguje skratovo.