Pod povrchom (52)E52

0 zhliadnutí
Pridané: 21.02.2013

Peter (VLADO ČERNÝ) je na Janku (JANA VALOCKÁ)  milý a ona verí, že sa rozhodol znova žiť. Ale je to naozaj tak? Po tom, čo Lenka (KRISTÍNA…

Peter (VLADO ČERNÝ) je na Janku (JANA VALOCKÁ)  milý a ona verí, že sa rozhodol znova žiť. Ale je to naozaj tak? Po tom, čo Lenka (KRISTÍNA GREPPELOVÁ) zistila, čím sa Viktor (JURAJ RAŠLA) dlhé roky živil, rozhodne sa vypovedať proti nemu. Zdôverí sa so všetkým vyšetrovateľovi Kollárovi (JÁN KOLENÍK), ktorý má pre ňu pochopenie a dokonca jej ponúkne dočasné bývanie.

Lea (LUCIA LAPIŠÁKOVÁ) ide za Milom (ĽUBO PAULOVIČ), aby mu vynadala, že vyhodil Adama. Strhne sa hádka, v ktorej Milo vykričí Lei svoje city, že ju miloval a teraz ju nenávidí. A oznámi jej, že Adama vyhodil z pomsty, aby sa mu uľavilo. Adam (MARKO IGONDA) nahovára Zuzku (MÁRIA HAVRANOVÁ), aby vysvetlila Andymu (LUKÁŠ PELČ), prečo sa s ním rozišla. Igor sa zľakne, že Janka vie o jeho pláne s Petrom. Má strach urobiť, čo Peter od neho žiada. Peter sa lúči s Jankou, je k nej milý a dokonca jej dá darček. Lea prezradí všetkým na oslave výročia svadby novinu.

Epizódy