Panelák: 541. DivadloE78

0 zhliadnutí
Pridané: 23.12.2010

Ivana (DIANA MÓROVÁ) oznamuje Jakubovi (VLADO KOBIELSKY), že na návrat je už neskoro. Ona vie, že jemu záleží iba na firme. Jakub je zúfalý.…

Ivana (DIANA MÓROVÁ) oznamuje Jakubovi (VLADO KOBIELSKY), že na návrat je už neskoro. Ona vie, že jemu záleží iba na firme. Jakub je zúfalý. Ďusiho mama nájde v synovom byte Milana (ALEX BÁRTA), po chvíli ho vyhodí. Dokonca má podozrenie, či Ďusi (ONDREJ KOVAĽ) je gej. Lucii (HELENA KRAJČIOVÁ) je Ludvova (LACO KONRÁD) návšteva mimoriadne nepríjemná, začína účinkovať alkohol v jeho krvi. Lucia telefonuje Angie (MIRKA PARTLOVÁ), otec zaspal na gauči. Angie si volá na pomoc Karola (ROBO JAKAB). Spoločne prichádzajú k Lucii, berú Ludva domov.

Bartelt (OLDO HLAVÁČEK) je nešťastný, skorý návrat z lyžovačky ho zaskočil. Spolu so sestrou nemajú prichystanú vianočnú večeru. Janka (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) síce pochopí, že chce Štedrý večer tráviť u nich, tento nápad sa jej však nepáči. Bartelt sa považuje za ich rodinného priateľa. Dušan (ROMAN LUKNÁR) si všimol, že Patrikovi (SAMO SPIŠÁK) sa Svetlana (KRISTÍNA GREPPELOVÁ) páči. Upozorňuje ho na fakt, že Zuzka (ZUZANA MARUŠINOVÁ) je pre neho lepšia partia. Zároveň povie Soni (ZUZANA HAASOVÁ), že jej neter im balí syna. Soňa neverí. Betka (BETKA STANKOVÁ) odovzdáva personálu vianočné odmeny. Ďusi sa dozvedá, že mama ostáva u neho aj počas sviatkov. Chce vytrestať otca.

Ivana navrhuje Jakubovi, aby spoločne strávili posledné Vianoce, dokonca mu hovorí, aby zahrali pred Jarmilou (HANA GREGOROVÁ) divadielko, že je všetko v poriadku. Nech bude spokojná. Angie a Karol privážajú Ludva domov. Mama Angie (ĽUBA KONRÁDOVÁ) mu síce vynadá, nakoniec však nájde šperk, na ktorom je vyryté písmeno L. Ona je síce Ľubica ale je presvedčená, že šperk patrí jej. Netuší, že to bol darček pre Luciu.

Jana súhlasí s Barteltovcami, pozvala k štedrovečernému stolu aj Marienku (MAJA BREINEROVÁ). Filip (PETER SKLÁR) sa rozlúčil s kolegami na klinike. Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) ešte stále nemá darček pre Angeliku (DANA MACKOVIČOVÁ). O pomoc poprosí Luciu. K Švehlovcom prichádzajú Jarmila a Fritz, Ivana s Jakubom hrajú zaľúbených. Neskôr sa Jakub s Egonom (MATEJ LANDL) chystajú vyprázdniť kanceláriu. V tomto podnájme končia.

Epizódy