Panelák: 540. SviečkyE77

0 zhliadnutí
Pridané: 22.12.2010

Karol (ROBO JAKAB) sa rozhodol. Angie (MIRKA PARTLOVÁ) s Lukáškom môžu bývať u neho. Vyjasňuje si však s Angie pravidlá, nesmie ho zneužívať na…

Karol (ROBO JAKAB) sa rozhodol. Angie (MIRKA PARTLOVÁ) s Lukáškom môžu bývať u neho. Vyjasňuje si však s Angie pravidlá, nesmie ho zneužívať na opatrovanie Lukáška. Milica (EVA VEJMĚLKOVÁ) strávi noc s Michalom (MAJO MIEZGA). U Švehlovcov je hádka kvôli Máriovi (ONDREJ ANTÁLEK), Blichárovci sú presvedčení, že sa vracajú staré časy. Dušan (ROMAN LUKNÁR) žiada Soňu (ZUZANA HAASOVÁ), aby Svetlana (KRISTÍNA GREPPELOVÁ) odišla z ich bytu. Je príliš drzá. Soňa mu oznamuje, že Svetlana ostáva, na Vianoce k nim prídu aj jej rodičia, dokonca aj Paťo (SAMO SPIŠÁK) so Zuzkou (ZUZANA MARUŠINOVÁ).

Emil (JURAJ SLEZÁČEK) si objednal kapra, ktorého nechal u predajcu. Jane (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) sa to nepáči, najradšej by mala kapra doma. K Švehlovcom opäť prichádza Jarmila (HANA GREGOROVÁ), ktorá chce Štedrý večer stráviť s Fritzom, so synom a s Terezkou. Jakub (VLADO KOBIELSKY) necháva rozhodnutie na Ivanu (DIANA MÓROVÁ). Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) robí vianočnú výzdobu v bare, nefungujú však sviečky. Rovnako nefungujú ani Blichárovcom. Emil sa rozhodne, že ide do supermarketu, kde sa stretáva s Imrom. Majú posledné balenie, Emilovi sa podarí prehovoriť Imra na inú výzdobu v bare, sviečky berie on. Paťo oznamuje Jančovcom, že počas sviatkov bude u Zuzkiných rodičov. Jakub si chce vydiskutovať s Ivanou ich vzťah. Bol presvedčený o tom, že ho Ivana vezme späť. Ivana má v tom jasno – jeho návrat sa nekoná. Jakuba upozorní aj na fakt, že firma v Thajsku  je podozrivá, vznikla iba nedávno.

Svetlana považuje Zuzanu za miernu stíhačku, upozorní na to Patrika. Otec Angie (LACO KONRÁD) opäť balí v bare Luciu (HELENA KRAJČIOVÁ). Ona sa cíti mimoriadne nepríjemne. Noro (MILAN ONDRÍK) upozorňuje Milana (ALEX BÁRTA), že v Agátinom (VIKI RÁKOVÁ) byte môže bývať iba do konca roka, potom ho predávajú. Milan tvrdí, že o tomto by mala rozhodovať v prvom rade Agáta. Ich rozhovor skončí fyzickým napadnutím. Svedkom incidentu bol Ďusi (ONDREJ KOVAĽ). Psychologičky sa rozhodli, že budú pracovať v íventovej agentúre. Tibor (MARKO IGONDA) vidí Milicu s Michalom, má podozrenie, že spolu strávili noc. Otec Angie prichádza v podnapitom stave k Lucii do bytu, doniesol jej vianočný darček. Lucia je v šoku. K Ďusimu prichádza jeho mama. Bartelt (OLDO HLAVÁČEK) sa predčasne vrátil z lyžovačky, navštívi Blichárovcov. Navrhne spoločné Vianoce. Jakub oznamuje Ivane, že ak sa mu nepodarí vyhodiť Oxanu z firmy, odíde z firmy on.

Epizódy