Panelák: 539. BarmanE76

0 zhliadnutí
Pridané: 21.12.2010

Michal (MAJO MIEZGA) sa snaží odhovoriť Filipa (PETER SKLÁR) od prijatia miesta primára v Trnave. Filip je rozhodnutý, ponuku prijme. Dušan (ROMAN…

Michal (MAJO MIEZGA) sa snaží odhovoriť Filipa (PETER SKLÁR) od prijatia miesta primára v Trnave. Filip je rozhodnutý, ponuku prijme. Dušan (ROMAN LUKNÁR) je z toho, ako vyzerá jeho neter vyjavený. Svetlana (KRISTÍNA GREPPELOVÁ) mu dá jasne najavo, že vie o tom, aký je chlípnik, bude si pred ním dávať pozor. Na Dušanov vkus je Svetlana príliš drzá. Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) sa svojej netere zastáva. Dušan Soni vynadá, odchádza do baru. Soňa upozorňuje neter na to, že Dušan sa iba predvádza. Jarmila (HANA GREGOROVÁ) sa pred panelákom stretáva s Ivanou (DIANA MÓROVÁ), je rozhodnutá počkať na svojho syna. Ivane vyčíta mladého frajera.

Karol (ROBO JAKAB) je z požiadavky Angie (MIRKA PARTLOVÁ) prekvapený. S odpoveďou otáľa, žiada čas na rozmyslenie. Angie mu totiž povie, že spoločná spálňa nepripadá do úvahy. Emil (JURAJ SLEZÁČEK) si objednal stromček u Imra (BRAŇO BYSTRIANSKY), Janka (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) má obavy. K Ivane prichádza Jakub (VLADO KOBIELSKY), ktorý dá Jarmila jasne najavo, že je neželaným hosťom. Jarmila je zhrozená z toho, že ju vlastný syn vyhadzuje z bytu. Filip oznamuje Alici (ZUZANA VAČKOVÁ), že odchádza do Trnavy. Alica odmieta odísť zo svojej práce. Paťo (SAMO SPIŠÁK) so Svetlanou lepia na stenu v detskej izbe plagáty. Nečakane prichádza Zuzka (ZUZANA MARUŠINOVÁ), nepáči sa jej, že Paťo sa správa k „sesternici" dôverne. Nahnevane odchádza preč.

Mário (ONDREJ ANTÁLEK) je u Ivany, odchádzajú spolu do baru. Ivana ponúkne Lucii (HELENA KRAJČOVÁ) Mária ako barmana. Lucii sa mladý chalan pozdáva, berie ho na skúšku. Silvinka (KRISTÍNA TURJANOVÁ) si dohodla Silvestrovský žúr s Michalom. Cinege (PAĽO TOPOĽSKÝ) ju upozorňuje na fakt, že s veľkým dedičstvom sa vždy objaví aj veľký problém. Emil prichádza so stromčekom od Ičiho, napriek Jankiným obavám je stromček nádherný. Julka (ZUZANA MAURÉRY) oznamuje kolegyniam, že Maťo (GREGOR HOLOŠKA) rozbieha íventovú agentúru. Maťo chce, aby v nej pracovala aj ona. Alica je nešťastná, nechce, aby sa ako kolegyne rozišli. Ivana navrhuje, aby pracovali v agentúre všetky tri. Jakub zisťuje, že Mário pracuje v bare. Okamžite telefonuje Ivane. Za Michalom prichádza Milica (EVA VEJMĚLKOVÁ). Egon (MATEJ LANDL) dáva Alici výpoveď.

Epizódy