Panelák: 537. BenjamínE74

0 zhliadnutí
Pridané: 17.12.2010

Lucka je malým šteniatkom nadšená. Nepáči sa jej však jeho meno Bajazik. Nakoniec ho premenuje na Benjamínka. Maslák  (JÁN KOLENÍK)…

Lucka je malým šteniatkom nadšená. Nepáči sa jej však jeho meno Bajazik. Nakoniec ho premenuje na Benjamínka. Maslák  (JÁN KOLENÍK) oznamuje Milanovi (ALEXANDER BÁRTA), že poslednú vec, ktorú pre neho urobil bolo, že už bude mať od policajtov a Medeho (IVO GOGÁL) pokoj. Alica (ZUZANA VAČKOVÁ) s Ivanou (DIANA MÓROVÁ) riešia darčeky, ktoré si venujú na Vianoce. Ivana dostala nápad. Ponúkne Alici a Julke (ZUZANA MAURÉRY) sedenie u Šimona (PETER ŠIMUN).

Dušan (DUŠAN LUKNÁR) súhlasí s tým, aby u nich bývala Sonina (ZUZANA HAASOVÁ) neter. Svojimi narážkami na sex s neterou poriadne rozčuľuje Soňu.. Lucka s Luciou (HELENA KRAJČIOVÁ)  „vychovávajú“ Benjamína. Emil (JURAJ SLEZÁČEK) tvrdí Janke (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ), že jej síce bol kúpiť šperk ale nechal ho v predajni. Domov ho donesie až deň pred Štedrým večerom.

Ďusi (ONDREJ KOVAĽ) sa v bare zoznamuje s Milanom. Pozýva ho k sebe na raňajky. Po Natálkinom (MARTA POTANČOKOVÁ) odchode chýba v bare jeden čašník. Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) vyvesí na dvere oznam, že hľadajú novú silu. Kým niekoho nájdu, Angie (MIRKA PARTLOVÁ) potrebuje človeka, ktorý by strážil Lukáška. Karol (ROBO JAKAB) odmietne, keďže rozváža víno. Neskôr navrhne, že Lukáška môže brávať na cesty so sebou. Angie nesúhlasí, o pomoc požiada Soňu. Tá tuší, že s Dušanom bude problém, radšej odmietne. Angie to skúša u Ivany. Ivana jej sľúbi, že Lukáška postráži, ale až od stredy.  

Milan (ALEXANDER BÁRTA) nechápe, ako je to možné, že ho Agáta (VIKI RÁKOVÁ) necháva vo svojom byte. Agáta mu povie, že ešte stále ho má rada. Jakub (VLADIMÍR KOBIELSKY) sľúbil Ivane, že Oxanu - (MILENA MINICHOVÁ) ešte dnes vyhodí z firmy. Egon (MATEJ LANDL) mu jeho plán prekazí, Oxana totiž zabezpečila pre firmu miliónový kšeft.

Epizódy