Panelák: 536. VIPE73

0 zhliadnutí
Pridané: 16.12.2010

Lucka ušla od svojho únoscu, je zranená, hospitalizovaná v nemocnici. Zranenie našťastie nie je vážne. Noro (MILAN ONDRÍK) sa nevie zmieriť s tým,…

Lucka ušla od svojho únoscu, je zranená, hospitalizovaná v nemocnici. Zranenie našťastie nie je vážne. Noro (MILAN ONDRÍK) sa nevie zmieriť s tým, že Milan (ALEXANDER BÁRTA) býva v Agátinom byte.

Silvinka (KRISTÍNA TURJANOVÁ) vysvetľuje pôvod dedičstva. Peniaze zdedila po svojom biologickom otcovi, ktorého nikdy nevidela. Profesor Bartelt (OLDO HLAVÁČEK) nečakane prinesie Blichárovcom vianočné darčeky. Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) je pomykove, s týmto nerátala. Narýchlo vyberá jeden z pripravených darčekov v presvedčení, že je to šál. Bartelt dostáva darček, Jana netuší, že omylom mu darovala rytierky.  

K Ďusimu (ONDREJ KOVAĽ) prichádza Soňa (ZUZANA HAASOVÁ), jeho mama je presvedčená, že konečne spoznáva synovu manželku. Po vysvetlení, že sú susedia a zároveň spolupracujú na projekte má podozrenie, že Soňa je Ďusiho milenka. Milan sa dozvedá od Nora, že  Maslák (JÁN KOLENÍK) spával s Angie (MIRKA PARTLOVÁ). Noro však na toto tvrdenie nemá dôkazy.

Miloš trvá na tom, aby Betka (BETKA STANKOVÁ) navrhla Líškovi (DUŠAN SABO) trinásty plat pre zamestnancov. Ten by bol hradený z peňazí, ktoré mala pôvodne dostať ona ako motivačný príspevok. Maslák navrhuje Dominike (IVANA KUXOVÁ), aby strávili víkend vo Viedni. Dominika mu povie o svojej predstave. Chce s ním aspoň pol roka bývať, aby zistila, aký silný je ich vzťah.

Klinika sa opäť stáva zdravotným zariadením pre VIP pacientov. Noro sa s Agátou (VIKI RÁKOVÁ) poháda kvôli Milanovi. Agáta konečne povie, že dom v Nitre nechce prebárať, páči sa jej v pôvodnom stave. To znamená, že byt v paneláku nemusia predať. Emil (JURAJ SLEZÁČEK) tvrdí, že ide Janke kúpiť vianočný darček. Namiesto toho však ide do útulku pre šteniatko, ktoré sľúbil malej Lucke.

Natálka (MARTA POTANČOKOVÁ ) oznamuje Angie, že odchádza z baru. Našla si lepšiu prácu.

Epizódy