Panelák: 533. DarčekyE70

0 zhliadnutí
Pridané: 13.12.2010

Maslák (JÁN KOLENÍK) chce u mamy dosiahnuť, aby dala Milanovi (ALEXANDER BÁRTA) pokoj. Síce ho sklamal, ale je to jeho starý kamarát. Šimon…

Maslák (JÁN KOLENÍK) chce u mamy dosiahnuť, aby dala Milanovi (ALEXANDER BÁRTA) pokoj. Síce ho sklamal, ale je to jeho starý kamarát. Šimon (PETER ŠIMUN) prichádza k Ivane (DIANA MÓROVÁ), ktorá ho žiada, aby zvýšil jej chuť na sex použitím svojich osvedčených metód. Šimon jej ponúka ezoterickú hudbu, ktorá nikdy nesklame. Ivana volá Jakuba (VLADIMÍR KOBIELSKY), má chuť na sex. Nakoniec so svojim výkonom nie je spokojná, vinu hádže na Šimona. Jakub si celú situáciu vydiskutuje so Šimonom.

Dušan (ROMAN LUKNÁR) tvrdí, že ak bude Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) naďalej trvať na dieťati, opustí ju. Egon (MATEJ LANDL) prehovára Oxanu (MILENA MINICHOVÁ), aby z firmy neodchádzala. Dokonca sa jej núka ako milenec. Oxana mu dáva jasne najavo, že ho nemiluje.

Blichárovci sa rozprávajú o vianočných darčekoch. Emil (JURAJ SLEZÁČEK) tvrdí, že pre Janku (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) má darček kúpený, čo však nie je pravda. Jana kontroluje darček Emila, nakoniec zistí, že v darčekovom balení je kalendár na rok 2010.

Maslákova mama trvá na tom, že Marcel musí vzťah s Dominikou (IVANA KUXOVÁ) ukončiť, bola by rada, ak by sa dal dokopy s Martinou (MIRKA PARTLOVÁ).

Otec Angie (LACO KONRÁD) neustále dohovára svojej dcére. Je toho názoru, že Karol (ROBO JAKAB) je pre ňu najlepším riešením. Otec Angie sa zamiluje do Lucie, Angie sa za jeho správanie hanbí. Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) zabudol na Luciine (HELENA KRAJČIOVÁ) meniny. Angie (MIRKA PARTLOVÁ) navštívi Masláka, chce od neho byt. Maslák jej vysvetľuje, že situácia je podstatne iná ako v čase, keď jej to sľúbil. Jančovcom sa ozvali príbuzní z východu. Sonina sestra ich chce navštíviť, Dušan nie je nadšený.

Dominika prichádza k Maslákovi, ten sa jej snaží jemne povedať, že mama je proti tomu, aby uňho bývala. Emil sa v bare potúžil niekoľkými rumami, Janka je nahnevaná.

Ďusi (ONDREJ KOVAĽ) skúša pozháňať dobrý kšeft cez Masláka, neuspeje.  Oxanu zaujíma, koľko by zarobila v prípade, ak by z firmy neodišla. Sonina sestra chce, aby jej dcéra bývala u Jančovcov.

Epizódy