Panelák: 532. RaňajkyE69

0 zhliadnutí
Pridané: 10.12.2010

U Ivany (DIANA MÓROVÁ) je Michal (MARIÁN MIEZGA), Terezka je totiž chorá, Ivana nevie ako jej pomôcť. Michal jej pripomína, že je gynekológ,…

U Ivany (DIANA MÓROVÁ) je Michal (MARIÁN MIEZGA), Terezka je totiž chorá, Ivana nevie ako jej pomôcť. Michal jej pripomína, že je gynekológ, neskôr volá na pomoc Dominiku (IVANA KUXOVÁ). Tá Terezku ošetrí, ide o obyčajné prechladnutie. Michal odchádza od Ivany, vo dverách sa stretáva s Jakubom (VLADO KOBIELSKY). Jakub žiada vysvetlenie, Michal odchádza.

Nika (KRISTÍNA SVARINSKÁ) je z výpovede šokovaná, neskôr povie Egonovi (MATEJ LANDL) nešetrným spôsobom čo si myslí o ňom a o Jakubovi. Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) sa sťažuje Emilovi (JURAJ SLEZÁČEK), že každá návšteva Amy (JANA KOLESÁROVÁ) ju stojí dva roky života.

Miloš (JURAJ RAŠLA) oznamuje Betke (BETKA STANKOVÁ), že pracuje na svojom životnom kšefte. Ak sa podarí, do roka by mohla byť svadba, potom aj dieťa. Dušan (ROMAN LUKNÁR) vie, že Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) trvá na dieťati, odmieta s ňou spať v jednej posteli. Radšej prespí u Patrika v detskej izbe.

Ďusi (ONDRO KOVAĽ) chce od Katky (ZUZANA NORISOVÁ) darček – chce, aby iba tancovala a nevenovala sa chlapom aj ináč. Dominika stretáva v paneláku Masláka (JÁN KOLENÍK), odchádzajú do jeho bytu. Do baru prichádza nešťastná Agáta (VIKI RÁKOVÁ), ktorá hovorí o otcovom probléme. Asi pôjde do basy, keďže bol v podmienke a nezbil iba Nora (MILAN ONDRÍK) ale aj ďalších.

Dušan a Patrik (SAMO SPIŠÁK) zháňajú raňajky u susedov. Miloš sľúbil Betke pomoc. Spojil sa s ďalšími spoluvlastníkmi kliniky a upozornil ich na nezmyselné rozhodnutia šéfa Líšku (DUŠAN SZABÓ). Tí o jeho krokoch netušili.

Ivana sa sťažuje kolegyniam, že nestačí Jakubovi v posteli. Julka (ZUZANA MAURÉRY) jej odporučí liečiteľa. Jakub sa od Egona (MATEJ LANDL) dozvedá, že Oxana (MILENA MINICHOVÁ) ostáva vo firme, má však podmienku. S Jakubom sa nechce stretávať.

Ďusi príde za Soňou s nezvyčajnou otázkou. Zaujíma ho, či je ťažké vykradnúť banku. Líška má problém, musí sa za svoje kroky zodpovedať spoluvlastníkom, ktorí sú poriadne nahnevaní. Egon chce prijať do firmy mladú právničku Sáru.

Epizódy