Panelák: 530. UdobrenieE67

0 zhliadnutí
Pridané: 08.12.2010

Medzi Líškom (DUŠAN SZABÓ) a Betkou (BETKA STANKOVÁ) to vrie. Dokonca sa schyľuje k podaniu výpovede. Karolova babička chce vidieť svojho pravnuka…

Medzi Líškom (DUŠAN SZABÓ) a Betkou (BETKA STANKOVÁ) to vrie. Dokonca sa schyľuje k podaniu výpovede. Karolova babička chce vidieť svojho pravnuka Lukáška. Stretáva sa s Maslákom (JÁN KOLENÍK), predpokladala, že je to Milan (ALEXANDER BÁRTA), u ktorého teraz Angie (MIRKA PARTLOVÁ) býva. Dozvedá sa, že Lukáško je u Angiiných rodičov.

V byte sa stretáva s Dominikou (IVANA KUXOVÁ). Nakoniec vysvitne, že babička ušla zo sanatória. Babička ide do baru, stretáva s Angie, odchádzajú za Lukáškom. Otec (ĽUBOMÍR PAULOVIČ) sa s Agátou (VIKI RÁKOVÁ) poháda kvôli bytu, hádka končí fackou, ktorú otec svojej dcére uštedrí.

Ďusi (ONDRO KOVAĽ) je zhrozený z toho, že počas Vianoc bude Katka (ZUZANA NORISOVÁ) v práci. Chce vedieť, koľko Katka zarába. Tá tvrdí, že má základný plat a „gaťkovné“ podľa toho, akí sú hostia štedrí.

Jakub (VLADO KOBIELSKY) je neustále presvedčený o tom, že nastal čas, aby ho Ivana (DIANA MÓROVÁ) vzala opäť k sebe. Za Silvinkou (KRISTÍNA TURJANOVÁ) prichádza Kamil. Dominika oznamuje Maslákovi, že jeho pomoc ohľadom právnika prijíma. Jakub povie Ivane o tom, že Egon (MATEJ LANDL) trvá na Oxaninom (MILENA MINICHOVÁ) návrate do firmy.

V nemocnici sa už začali na nové pravidlá vyšetrení sťažovať aj VIP pacientky. Dominika sa s Maslákom milovala, neskôr sa rozprávajú o funkcii jeho matky. Filip (PETER SKLÁR) sa dostáva do konfliktu s Líškom. Filip mu oznamuje, že na klinike končí. Cinege (PAVOL VIŠŇOVSKÝ) bol vedením nemocnice poverený, aby na VIP izby pridal postele. Pacientky sú zhrozené. Jakub má sedenie u Šimona (PETER ŠIMUN), ktorý si robí zásluhy ohľadom zlepšenia jeho sexuálnej výkonnosti.

Viktória (ZDENA STUDENKOVÁ) má záujem o byt na treťom. Michal (MARIÁN MIEZGA) sa pred Soňou (ZUZANA HAASOVÁ) preriekne a povie jej, že Zuzka (ZUZANA MARUŠINOVÁ) bola na interrupciu. Okrem toho povedal, že Sonin problém s tým, že nevie otehotnieť vyrieši. Filip je rozvedený. Noro sa pomstí za Agátu. Jej otca zbije.

Epizódy