Panelák: 27. Tajné narodeninyE27

0 zhliadnutí
Pridané: 27.03.2008

27. Tajné narodeniny

Kordiak (ALEX BÁRTA) nájde na svojom aute rozbité sklo, Emil (JURAJ SLEZÁČEK) sa aj večer po návšteve…

27. Tajné narodeniny

Kordiak (ALEX BÁRTA) nájde na svojom aute rozbité sklo, Emil (JURAJ SLEZÁČEK) sa aj večer po návšteve Bajzu (MAJO MIEZGA) naďalej samolieči pomocou extraktu z hlivy ustricovej a Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) ho ráno nemôže zobudiť. Celkom sa vyľaká, a keď sa Emil napokon preberie, poriadne ho vyhreší, že nechce užívať antibiotiká. Ráno u Bajzovcov prebieha inak. Zuzana (HEŇA MIČKOVICOVÁ) má chuť sa milovať, ale Michal sa nevie uvoľniť. Zrejme to súvisí s jeho neverou. Nakoniec sa Zuzane podarí ho zlomiť a idú spolu do detskej izby. Na poschodovej posteli to ešte nerobili. Lenže tento bizarný pokus sa skončí tak, že spoločnou váhou posteľ celkom zničia, keď sa pod nimi prepadne.

Milan sa stretáva s pisálkom (PAĽO JANÍK). Každý má svoju tému. Milan si myslí, že pisálek je za výhražnými listami, lenže ten má alibi. Pisálek však na Milana podal žalobu za ublíženie na zdraví. Idú sa jednať o mimosúdnom vyrovnaní. Milan sa zaujíma, koľko ho to vlastne bude stáť. Michal je u Jakuba (VLADO KOBIELSKY) na návšteve a rozoberajú spolu Ivaninu (DIANA MÓROVÁ) neplodnosť. Za dverami si všetko vypočuje Jarmila (HANA GREGOROVÁ) svojimi špiónskymi ušami. Zuzana spolu s Agátou (VIKI RÁKOVÁ) čakajú v salóne na hygienika, ktorý by mal schváliť ich masážny salón. Rozoberajú spolu ranný nepodarený pokus o sex u Bajzovcov. Keď príde hygienik (MOJMÍR CABAN), je zrejmé že je to Kordiakov kamarát a tak so schvaľovaním nie je žiadny problém. Podarí sa mu však prezradiť Milanovo tajomstvo: Milan má dnes 32 rokov a nikomu to neprezradil.

Do ordinácie k Bajzovi prichádza Michaela (ZUZKA MORAVCOVÁ). Michal ju tam vidí nerád, lenže ona sa zo svojej pozície teší. Povie mu že sa doňho zaľúbila a chce od neho ešte jednu takú noc. Michal navrhne, aby spolu ešte šli na kávu a potom nech mu už dá pokoj. Blichár sa lieči a napokon si prizná, že potrebuje antibiotiká. Jana sa ani tak nebojí o neho, ako skôr o jeho účasť v TV kvíze, ktorá je jeho chorobou ohrozená. Volá Bajzovi. Bajza večer prinesie antibiotiká a keď sa dozvie, že Jana chce, aby šiel do kvízu za každú cenu, ako správny lekár ju pokarhá. Milan sa stále trápi s tým, kto mu rozbil auto. Celý čas si myslel, že to bol ten nešťastný novinár. Agáta má pre Milana prekvapenie. Prinesie mu tortu so sviečkami a zaželá všetko najlepšie k narodeninám. Milan sa jej prizná, že narodeniny oslavuje nerád. Ivana je v bývalom Aginom byte a jedná s Fodrászom (ĽUBO PAULOVIč) o prenájme. Sľúbi jej, že ju uprednostní pred iným záujemcom, ak preňho niečo urobí. Ivana je ochotná.

Agáta má pre Milana aj darček. Keď mu ho podáva, Milan ju s láskou pobozká.

Epizódy