911. Max a bubnyE16

0 zhliadnutí
Pridané: 01.02.2013

Dušan (ROMAN LUKNÁR) chce vedieť, prečo je Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) stále taká podráždená. Soňa mu vysvetľuje, že jej nič nevychádza a navyše má…

Dušan (ROMAN LUKNÁR) chce vedieť, prečo je Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) stále taká podráždená. Soňa mu vysvetľuje, že jej nič nevychádza a navyše má pocit, že Dušan sa Evy stále zastáva. Hoffa (ZUZANA FIALOVÁ) je v šoku, keď jej Tomáš (BORIS ZACHAR) oznámi, že ostáva na Slovensku a chce, aby to spolu znova skúsili. Vysvetľuje mu, že sa k nemu už nikdy nevráti.

Imre (SVÄŤO MALACHOVSKÝ) a Gejza (RENÉ ŠTÚR) pomáhajú pani Jane (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) priniesť z balkóna tortu Dunča a nechtiac mu odrazia hlavu. Keď prichádza pán Emil (JURAJ SLEZÁČEK), snažia sa škodu zamaskovať, ale veľmi im to nejde. Aničku (ANNA SAKMÁROVÁ) vyhodili z penziónu, lebo vraj nedodržiavala pracovný poriadok. Maslák (JÁN KOLENÍK) sa naštve a chce, aby sa o seba začala starať sama.

Nataly (PETRA BLESÁKOVÁ) zatrhla Betkinu akciu s kupónom na vyšetrenie zdarma, lebo sa vraj neoplatí a káže jej, aby skresala výdavky na párty. Liška (DUŠAN SZABÓ) s ňou v zásade súhlasí, len sa obáva Betkinej reakcie. Jakub (VLADO KOBIELSKY) chce vedieť, čo sa deje medzi Ingrid a jej manželom, a Hoffa mu vysvetľuje, že to s ním asi nebude také jednoduché.

Zuzka (KLAUDIA MATUŠČINOVÁ-KOLEMBUSOVÁ) má po oslave mierny bolehlav a znova otvára tému Anička opatrovateľka. Patrik (SAMO SPIŠÁK) jej trpezlivo vysvetľuje, že o ňu nemá žiadny záujem. Liškovi nefunguje zásuvka a polochromý Cinege (PALO TOPOĽSKÝ) mu asistuje pri jej oprave.

Otec (MICHAL HUDÁK) sľubuje Maxovi (LUBO VESELSKÝ), že sa s mamou porozpráva, aby mohol chodiť na bicie k Hoffe a nemuseli to tajiť. Nataly sa príliš nepáči, že Anička teraz trávi väčšinu času u nich, a Maslák ju podozrieva, že na ňu proste žiarli. Za Denisou (ANDREA KARNASOVÁ) má prísť na návštevu dievčatko, ktoré si mala adoptovať, a keďže Mirka (DOMINIKA KAVASCHOVÁ) je z toho stále celá nesvoja, žiada ju, aby radšej išla preč.

Pani Jana oznamuje manželovi, že sa s Marienkou (MAJA BREINEROVÁ) rozhodli podnikať. Budú vyrábať torty. Simona (NAĎA VLADAŘOVÁ) stretne na chodbe Terezku, a tá jej prezradí, že Max (ĽUBKO VESELSKÝ) má u nich dobe schované bicie. Za Maslákom prichádza jeho mama (ZUZANA FRENGLOVÁ) a chce vidieť ženu, ktorú u seba pred pár dňami väznil.

Epizódy