804. Šach-matE83

0 zhliadnutí
Pridané: 28.05.2012

Michal (MARIÁN MIEZGA)  je z Ivaninho (DIANA MÓROVÁ) odhalenia v miernom šoku a je mu divné, že sa chce starať o dieťa, ktoré jej nepatrí. Tiež by…

Michal (MARIÁN MIEZGA)  je z Ivaninho (DIANA MÓROVÁ) odhalenia v miernom šoku a je mu divné, že sa chce starať o dieťa, ktoré jej nepatrí. Tiež by rád vedel, kto je jej novým nápadníkom. Vrchná (ZUZANA TLUČKOVÁ)  kúpila Cinegemu (PAVOL TOPOĽSKÝ)  nové oblečenie a Inči (ZUZANA ŠEBOVÁ) má čo robiť, aby sa nepopukala od smiechu. Cinegeho takmer porazí, keď uvidí, koľko všetky tie veci stáli.

Za Mirkou (DOMINIKA KAVASCHOVÁ) prišiel jej bývalý frajer Dano, ktorý by očividne veľmi rád nadviazal na starú známosť. Pani Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) zúri, keď sa dozvie, že Jakub (VLADIMÍR KOBIELSKY)  kúpil Polákov byt. Vie, že to spravil schválne, aj keď Emilovi (JURAJ SLEZÁČEK) sa táto predstava zdá absurdná.

Milan (ALEXANDER BÁRTA) vysvetlí Ľubici (ĽUBA KONRÁDOVÁ) z mosta do prosta, prečo mu vadí jej prítomnosť u nich doma, a zdá sa, že mamička to pochopí, ale aj tak sa jej to dotkne. Dominika (IVANA KUXOVÁ) stojí pred Marcelom (JÁN KOLENÍK) , kompletne zbalená a pripravená na odchod. Marcel jej na rozlúčku kúpil trojizbový byt a auto.

Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) vzala Dudkov (ROMAN LUKNÁR) nápad so zadnými vrátkami vážne a Miu (DANICA MATÚŠOVÁ) pozvala na návštevu. Keď si Patrik (SAMO SPIŠÁK)  prichádza po obed, Duško ju pre istotu schová do izby. Urban (MARTIN TRNAVSKÝ) vybavil pre Terezku koníky a Ivana sa ponáhľa z roboty domov. Alica (ZUZANA VAČKOVÁ) je zvedavá, či je to medzi nimi naozaj také vážne. Urban je trocha rozčarovaný, keď zbadá, že Ivana so sebou priniesla aj dievčatko z predošlého vzťahu, ktoré ju volá mama.

Fedorov (ŠTEFAN SKRÚCANÝ) masážny salón stagnuje a Monča (DAGMAR DUDITŠOVÁ) už nemá komu čo predávať. Obaja hútajú, ako sa zariadiť, keďže ich finančná zásoba sa neustále zmenšuje. Pani Jana prezradí Ivane, že Jakub kúpil Polákov byt. Vrchná nahuckala Inči, aby si Alexa (LUKÁŠ PELČ) vystrelila, ale Inči si ho spletie s Matúšom (DUŠAN KOLLÁR).

Gizka (MÁRIA LANDLOVÁ) prichádza za Fedorom na masáž, ale chce, aby platil on jej. Chce sa vraj pri tom cítiť ako prostitútka. Fedor tuší, že toto nedopadne dobre. Jančovci majú ďalšiu milo-nemilú návštevu. Na stavbu prišla kontrola a Patrik aj so Zuzkou (KLAUDIA KOLEMBUSOVÁ) museli odísť preč.

Epizódy