Odsúdené: 37. RozsudokE7

0 zhliadnutí
Pridané: 06.04.2010

Evu (ZUZANA MAURÉRY) súdia za vraždu Maďarky (ÉVA KEREKES) a za distribúciu omamných látok vo väzení. V jej neprospech vypovedajú Sikorová (DAGMAR…

Evu (ZUZANA MAURÉRY) súdia za vraždu Maďarky (ÉVA KEREKES) a za distribúciu omamných látok vo väzení. V jej neprospech vypovedajú Sikorová (DAGMAR EDWARDS) aj Conan (BRANISLAV DEÁK). Na súd je predvolaná aj Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ). Tá sa snaží Eve pomôcť, ale prokurátor ju svojimi otázkami zaženie do kúta. Advokát Dávid Typolt (PAVEL VIŠŇOVSKÝ) ako svedka obhajoby predvolal Batmana (PETER KOČIŠ). Súd trvá viac dní, preto Evu odvádzajú späť do vyšetrovacej väzby. Masárová (IDA RAPAIČOVÁ) sa vyžíva v Evinej bezmocnosti. Vyzerá to tak, že nová odsúdená Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ) svoje zdravotné problémy nepredstiera. Je potrebné eskortovať ju do nemocnice na vyšetrenia.

Generálne riaditeľstvo rozhodne o tom, že v base sa budú lepiť detské topánky. Popy (ZUZANA KONEČNÁ) sa neustále na niečo sťažuje. Bachari už jej majú plné zuby. Malecová (JANA OĽHOVÁ) sa snaží nájsť si cestu k Gigi (JUDITA HANSMAN). Tomeková (ANDREA KARNASOVÁ) a Kápo (JAROSLAV MOTTL) sú si čoraz bližší. Bílek (PAVEL KŘÍŽ) deptá a ponižuje Vrbovskú (HENRIETA KECEROVÁ) vždy, keď má príležitosť. Tlak na Grófku (ELENA PODZÁMSKA) sa neustále zvyšuje. Nevada (HANA GREGOROVÁ) sa bojí o svoju dcéru. Volá na pomoc detektíva Halmovského (MARTIN MŇAHONČÁK). Mafia dostáva Evinho otca Hoffmana (IVAN ROMANČÍK) do úzkych. On sa bojí priznať svojej žene (SOŇA VALENTOVÁ), čo sa deje.