Odsúdené: 29. Zlý deňE29

0 zhliadnutí
Pridané: 08.12.2009

Grófka zistí, že ju Luky podviedol. Gigi stále viac podozrieva Maďarku, podľa nej hrá na dve strany. Grófka si myslí, že Gigi žiarli a stráca…

Grófka zistí, že ju Luky podviedol. Gigi stále viac podozrieva Maďarku, podľa nej hrá na dve strany. Grófka si myslí, že Gigi žiarli a stráca trpezlivosť. Sikorovú premôže fixná idea, že Eva je hlavným dílerom liekov medzi odsúdenými. Eva považuje toto obvinenie za natoľko absurdné, že mu odmietne uveriť. Luky sa dozvie, že Nevada s nimi uzavrie obchod. Uisťuje sa však o tom, že Grófka nevie, že sa vrátil do hry. Sikorová odvoláva Kápa z funkcie a na jeho miesto dosadí Vrbovskú. Detektív zistí, že brat barmana, ktorý vydieral Romana, sedí s Veľkým Lojzom.

Kápo chce zapiť svoju prehru s Katarom, ale ten už nepije. Po minulej skúsenosti sa rozhodol skončiť. Magorka stráca trpezlivosť s Bárbi, hlavne po tom, ako sa Eva kvôli nej dostala na samotku. Kápo si myslí, že by u Tomekovej mohol mať šancu. Batman žiarli. Bárbi si svojim správaním vyrába čoraz viac nepriateľov. Začína sa tešiť, že by ju mohli preložiť do českej väznice. Keď ju však navštívi právnik, čaká ju nemilé prekvapenie. Grófka obviní Evu, že im zničila zásielku, a tak chce, aby ju celú zaplatila. Maďarka je nútená fyzicky napadnúť Evu.

Epizódy