Odsúdené: 28. ZásielkaE28

0 zhliadnutí
Pridané: 03.12.2009

Sikorová sa rozhodne vyhlásiť vojnu drogám a dílerom vo väzení. Bárbi má čoraz väčší problém s absťákmi. Navyše ju neustále pokúšajú Brenda a…

Sikorová sa rozhodne vyhlásiť vojnu drogám a dílerom vo väzení. Bárbi má čoraz väčší problém s absťákmi. Navyše ju neustále pokúšajú Brenda a Maďarka. Kápo spochybňuje Sikorovej metódy. Vyslúži si za to ešte väčšiu nepriazeň. Grófka očakáva mimoriadne veľkú zásielku liekov. Brenda sa obáva razií. Grófka však nemá inú možnosť – už vybrala od žien peniaze a mohli by ju udať, ak by nedostali tovar. Grófka sa rozhodne používať na všetky obchody Maďarku. Kápo sľubuje Bárbi dobrý posudok pri prechode so českej väznice. Na oplátku chce, aby udala dodávateľa liekov.

Roman sa snaží zlepšiť si vzťahy s Filipom i Evinou matkou. Sikorová vypočúva Magorku na samotke, tá dostáva záchvat úzkosti. Sikorová si myslí, že je to absťák. Roman navštívi Evu a citovo ju vydiera cez Filipa. Sikorová chce, aby Batman porušil spovedné tajomstvo. Tomeková provokuje Batmana, a preto koketuje s Kápom. Hoffman s Dávidom vyhľadajú barmana. Ten sa viditeľne bojí Romana, nechce s nimi hovoriť. Nevada sa rozhodne spolupracovať s Maďarkou. Eva znovu zachraňuje Bárbi od fetu – kupuje namiesto nej lieky. Nepočíta však s tým, že bude razia.

Epizódy