Odsúdené: 27. PodozrenieE27

0 zhliadnutí
Pridané: 01.12.2009

Opití Kápo s Katarom sú stále zavretí na samotke. Príde ich odomknúť Vrbovská, ktorá tak Anjelovi splatí starý dlh. Kápo zúri, zlosť si vybíje na…

Opití Kápo s Katarom sú stále zavretí na samotke. Príde ich odomknúť Vrbovská, ktorá tak Anjelovi splatí starý dlh. Kápo zúri, zlosť si vybíje na Jankovičovej. Barman vydiera Romana. Je presvedčený, že Kolár má na svedomí pokus o vraždu Evy. Kápo nechápe, prečo sa Vrbovská po ňom nevozí, ale pochopí, že za to vďačí Anjelovi. Sikorová vypočúva Magorku. Chce vedieť, odkiaľ mala lieky, ktorými sa predávkovala. Magorka odmieta spolupracovať a dostáva samotku.

Bárbi vyhľadá jej matka. Žiada ju o odpustenie. Bárbi s ňou však odmieta hovoriť. Predstiera tvrdosť a nezáujem, ale na cele sa z návštevy poskladá. Eva ju presviedča, aby dala matke šancu. Katar ďakuje Anjelovi, že ho zachránila pred problémom so Sikorovou. Chce sa jej odvďačiť. Anjel si ale želá, aby prestal piť. Kápo si rozumie s Tomekovou. Nevada ponúkne Grófke dohodu. Zaplatí jej ľuďom, ale definitívne dajú pokoj jej rodine. Grófka je prekvapená, o žiadnej akcii nevie.

Epizódy