Odsúdené: 26. AnjelE26

0 zhliadnutí
Pridané: 26.11.2009

Anjela prepúšťajú zo samotky, ktorou ju Sikorová potrestala za to, že kryla bývalého riaditeľa. Hoffmanovi stále vŕtajú v hlave reči opitého…

Anjela prepúšťajú zo samotky, ktorou ju Sikorová potrestala za to, že kryla bývalého riaditeľa. Hoffmanovi stále vŕtajú v hlave reči opitého Romana, preto sa rozhodne zájsť za barmanom a dozvedieť sa viac. Grófkina suita sa neustále pokúša vtiahnuť Bárbi späť do fetovania. Magorka jej pomáha po svojom, a tým dostáva do problémov nielen seba, ale aj Evu. Zhabe jej lieky, a aby sa k nim Bárbi nedostala, časť užije. Na obede nedokáže zostať bdelá a jej hlava skončí v zemiakovej kaši. Batman hľadá podporu pre svoj vzťah k Tomekovej u Anjela. Bárbi navštívi právnik, ktorý jej ponúkne pomoc.

Môže ju dostať na zvyšok trestu do väzenia v Česku. Ona odmieta, nechce sa jej zvykať si inde. Vrbovská si ukončí školu, buduje kariéru a Sikorová si z nej robí spojenca. Maďarka sa snaží získať si Gigi, ale tá jej absolútne neverí. Dávid vyhľadá na žiadosť Nevady jej dcéru. Potvrdí sa, že Luky ide znovu po jej peniazoch, ukazuje Nevade fotografie, ktoré dokazujú, že jej dcéru sledujú. Zúfalý Kápo prichádza za Katarom – Sikorová mu šliape na päty. Začína sa pánsky večierok, ktorý sa však neskončí úplne najlepšie. Ožratého Katara s kapom musí Anjel odpratať na samotku, aby ich nenašla Sikorová.

Epizódy