Odsúdené: 25. OdvolanieE25

0 zhliadnutí
Pridané: 24.11.2009

Grófke sa podarilo oklamať detektíva a on má teraz z toho problém. Aj jeho trpezlivosť má ale hranice. Chce odvolať Maďarku z prípadu. Jej…

Grófke sa podarilo oklamať detektíva a on má teraz z toho problém. Aj jeho trpezlivosť má ale hranice. Chce odvolať Maďarku z prípadu. Jej pôsobenie v base neprináša žiadne výsledky, jej sa to nepáči a jeho rozhodnutie neschvaľuje. Rozhodne sa ďalej pátrať na vlastnú päsť a informácie o Grófke sa snaží získať od Nevady. Eva začína mať plné zuby Bárbi. Presvedčí ju, že by sa mala pokúsiť absolvovať odvykací program. O pomoc žiada Batmana, ktorý poprosí Magorku, aby na Bárbi dohliadla. Hoci nerada, súhlasí.

Nevada sa bojí o svoju dcéru. Musí nájsť spôsob, ako ju zbaviť ľudí, ktorí ju prenasledujú. Rozhodne sa obrátiť na Evinho právnika s prosbou o pomoc. Katar nevie, aké hlásenie má odovzdať Sikorovej ohľadne testov na pohlavnú chorobu. Anjel berie vinu na seba, testy vraj boli jej. Sikorová aj tak tuší, že klame. Dostáva za to samotku. Sikorová získava prostriedky na vydieranie Vrbovskej. Chce od nej, aby jej pomohla usvedčiť riaditeľa, a tým otvorila cestu k jeho odvolaniu. nakoniec sa jej to podarí, riditeľa odvolajú. Kapo je z Vrbovskej znechutený, pretože pre kariéru je schopná urobiť čokoľvek.

Epizódy