Odsúdené: 24. FilipE24

0 zhliadnutí
Pridané: 19.11.2009

Právnik Dávid prináša Eve zlé správy. Jej syn Filip zmizol. Roman ani starí rodičia netušia, kde by mohol byť. Majorka Sikorová motivuje bacharku…

Právnik Dávid prináša Eve zlé správy. Jej syn Filip zmizol. Roman ani starí rodičia netušia, kde by mohol byť. Majorka Sikorová motivuje bacharku nadpráporčíčku Vrbovskú, aby si rýchlo skončila školu. Potom ju čaká povýšenie a kariéra, ktorú pre ňu Sikorová naplánovala. Bárbi je z Magorky úplne zničená. Radšej sa popáli, len aby mohla ostať na ošetrovni. Eva chodí ako telo bez duše. Bojí sa o syna, snaží sa prísť na to, prečo utiekol a kde by sa mohol ukrývať. Vrbovská sa rozhodla vrátiť k manželovi. Riaditeľ je v šoku.

Batmana s Tomekovou spája spoločné tajomstvo, ktoré ich neustále núti hádať sa. Sikorová začne tlačiť na detektíva, chcela by vedieť, aký prípad vo väznici vyšetruje. Ten jej to odmieta prezradiť. Zdá sa, že Maďarke sa podarilo prelomiť Grófkin odstup a dostala jej bližšie k telu. Bude jej však bude musieť podať mnohé dôkazy oddanosti, čo sa ostatným ženám páčiť nebude. Grófke sa nakoniec podarí vyriešiť problém s dodávkami droh do väznice. Jej právnik má plán, ako k nej prepašuje lieky cez práčovňu. Hoci ich rozhovor odpočúva detektív, Grófkin právnik myslí aj na to. Policajti počujú len nezrozumiteľný šum.

Epizódy