Odsúdené: 23. Muž v oblekuE23

0 zhliadnutí
Pridané: 17.11.2009

Grófka sa chce dohodnúť s detektívom. Žiada od neho, aby zariadil návrat Brendy na jej celu. Ten je vyhovie a s Kápom sa dohodne, aby Bárbi…

Grófka sa chce dohodnúť s detektívom. Žiada od neho, aby zariadil návrat Brendy na jej celu. Ten je vyhovie a s Kápom sa dohodne, aby Bárbi presťahoval na inú celu a Brendu "vrátil" Grófke. Evine šance na skrátenie trestu sa po rekonštrukcii nehody jednoznačne zvýšili, jej právnik chce na súd podať žiadosť o skrátenie trestu. Grófka a jej ľudia začínajú mať zásadný problém. Chýba im tovar a ženy v base začínajú byť nervózne. Katar prosí Kápa, aby nedával feťáčku Bárbi na celu k Anjelovi. Riaditeľ už má plné zuby Sikorovej. Vyhráža sa jej, že sa na ňu bude sťažovať na vyšších miestach, pretože pri vyšetrovaní porušuje väzenský poriadok.

Sikorová ale prichádza na množstvo ututlaných problémov. Jedným z nich je i Katarom nenahlásená pohlavná choroba vo väznici. Maďarka má obavy, že situácia za mrežami sa vracia do starých koľají. Telefonuje detektívovi a pýta sa, prečo už na Grófku nikto netlači. Roman pristúpi na to, že pre políciu bude volavkou pre zatknutie muža v obleku. Situácia sa ale nečakane komplikuje. Bárbi končí na cele s Evou a Magorkou. Tá sa ale rozhodne, že Bárbi zlikviduje a začne ju psychicky ničiť. Bárbi sa naschvál popáli žehličkou, aby sa dostala na ošetrovňu.

Epizódy