Odsúdené: 22. RekonštrukciaE22

0 zhliadnutí
Pridané: 12.11.2009

Nevada dostala od svojej dcéry nepríjemnú informáciu, že má vonku vážny problém. Nevada zisťuje, či v tom náhodou nemá prsty Grófka. Maďarka sa…

Nevada dostala od svojej dcéry nepríjemnú informáciu, že má vonku vážny problém. Nevada zisťuje, či v tom náhodou nemá prsty Grófka. Maďarka sa snaží od Brendy zistiť, prečo neutiekla. Bárbi sa dostáva do čoraz väčších absťákov a obťažuje nimi každého. Vydiera najmä Grófku a snaží sa proti nej poštvať i Gigi. Ale tá už jednoznačne znovu stojí na strane Grófky. Brenda si naschvál ublížila, dúfa, že ju odvezú do nemocnice a ona bude môcť utiecť, aby sa pomstila sestre a frajerovi. Jej prevoz dostane na starosť Conan.

Dávidovi sa skutočne podarilo obnoviť Evin proces. Čaká ju rekonštrukcia na mieste nehody. Dokonca i Filipa vypočúva polícia, chlapec by si však na dramatické okamihy radšej nespomínal. Grófku navštívi právnik. Žiada ju, aby v žiadnom prípade nekontaktovala Lukyho . Ona ho naopak žiada o pomoc – potrebuje novú zásielku liekov. Majú ale problém. Chýba im v base spojka, ktorá je schopná do väzenia zakázaný tovar prepašovať. Grófka s Gigi sa rozhodnú, že skúsia osloviť novú bacharku Tomekovú. Grófka žiada o schôdzku s detektívom.

Epizódy