Odsúdené: 21. NávštevaE21

0 zhliadnutí
Pridané: 10.11.2009

Vo väznici prijímajú novú referentku Tomekovú. Zdá sa, že s Batmanom má spoločnú minulosť. Riaditeľ udeľuje Eve mimoriadnu návštevu syna ako…

Vo väznici prijímajú novú referentku Tomekovú. Zdá sa, že s Batmanom má spoločnú minulosť. Riaditeľ udeľuje Eve mimoriadnu návštevu syna ako satisfakciu za pokus o vraždu, ktorý na ňu spáchala zamestnankyňa väzenskej stráže. Bárbi sa dostáva znova do absťákov. Žobre lieky aj od Grófky, ktorú zároveň ponižuje, pretože stratila svoju moc. Grófka Bárbi napadne, aby jej demonštrovala, že ešte nie je odpísaná. Celý incident sleduje Kápo, Grófku však na samotku nepošle. To by totiž bolo pre ňu príliš ľahké. Eva sa bojí stretnutia so synom. Aj Magorka si myslí, že Grófka je bonzák a neustále sa do nej naváža.

Bárbi chce u Katara vymeniť lieky za sex. Lekár razantne odmieta. Záleží mu na tom, čo si o ňom myslí Anjel. Brenda sa cíti oklamaná všetkými – svojou sestrou, frajerom i Grófkou. Chce sa dostať za každú cenu z basy von, najmä potom, ako ju sestra vo väzení navštívi. Čaká, že sa jej Grófka ospravedlní. Brendu musí nakoniec utíšiť Anjel. Majorka Sikorová žiada Tomekovú o spoluprácu.  Maďarka sa snaží priblížiť ku Grófke tým, že si na svoju stranu získa Brendu. Roman vyhľadá detektíva, chce svedčiť a žiada ochranu. Detektív súhlasí, ale Roman bude musieť riskovať.

Epizódy