Odsúdené 20: BezmocnosťE20

0 zhliadnutí
Pridané: 05.11.2009

Grófku nezlomila ani samotka. Kápo verí, že nájde spôsob, ako Grófku zničiť. Maďarka si k nej hľadá cestu, ale Grófka je opatrná. Muž v obleku…

Grófku nezlomila ani samotka. Kápo verí, že nájde spôsob, ako Grófku zničiť. Maďarka si k nej hľadá cestu, ale Grófka je opatrná. Muž v obleku chce od Romana odkúpiť pozemky. Cenou má byť odpustenie dlhu, ktorý má však omnoho nižšiu hodnotu. Roman pod nátlakom súhlasí, ale netuší, že Evin otec už podal na pozemky predbežné opatrenie. O Grófke si aj jej najbližší ľudia myslia, že je bonzák. Detektív jej dáva poslednú ponuku na spoluprácu, ale ona ju odmieta. Riaditeľa okrem Sikorovej kontroly neustále znervózňuje aj obťažovanie manžela Vrbovskej. Batman sa pre Grófku dostáva do konfliktu s Kápom.

Aj Sikorová konfrontuje Kápa pre neadekvátne zaobchádzanie s Grófkou. Zároveň mu dá najavo, že ona ako kontrolný orgán prešetruje všetok personál ústavu. Anjel nedokáže pochopiť, prečo sa Maďarka vtiera do priazne Grófky. Brenda žiada Gigi o pomoc. Chce utiecť z väzenia, aby sa pomstila sestre aj svojmu nevernému frajerovi. Do väznice prichádza nová posila, zatknutú Milerovú, ktorá sa pokúsila zavraždiť Evu, nahradí referentka Tomeková. Riaditeľ má obavy z vyšetrovania, všetkých vystríha, že kým sa im v rajóne motá Sikorová, Kolárová je pre všetkých tabu. A práve od Sikorovej sa Kápo dozvie, že Batman je bývalý vojak, ktorý sa zúčastnil ostrých bojov v Kosove.

Epizódy