Odsúdené: 19. GrófkaE19

0 zhliadnutí
Pridané: 03.11.2009

Detektív sa rozhodol, že zlomí Grófku na spoluprácu s políciou. Vie, že potrebuje trpezlivosť a pomoc Kápa. Ten na žiadosť riaditeľa začne pomáhať…

Detektív sa rozhodol, že zlomí Grófku na spoluprácu s políciou. Vie, že potrebuje trpezlivosť a pomoc Kápa. Ten na žiadosť riaditeľa začne pomáhať detektívovi s lámaním Grófky. Do veci sa angažuje veľmi aktívne, začne trestanie Grófky vnímať ako osobnú záležitosť. O čo viac na Grófku tlačia, o to viac ona vzdoruje. Muž v obleku začína strácať nervy. Prichádza za Romanom aj s gorilami. Roman vie, že nemá kam pred nimi uniknúť. Je mu však jasné, že musí chrániť Filipa. Odovzdá ho teda do starostlivosti Eviným rodičom. Sikorová rozbieha vo väzení veľké vyšetrovanie. Snaží sa nájsť ľudí, ktorí budú ochotní vypovedať.

Brenda zistí, že ju frajer podvádza s jej vlastnou sestrou. Detektív s Kápom pochopia, že cesta, ako Grófku zlomiť, je oslabiť jej pozíciu v base. Akciu rozbehnú postupne a prináša prvé ovocie. Grófkine najbližšie spoluväzenkyne začínajú mať mať. Ak sa totiž Grófka zlomí, ich pozícia za mrežami sa výrazne zhorší. Grófka je rozzúrená, Gigi s Bárbi nedokážu pochopiť, že ich chcú len poštvať proti sebe. Za Romanom prichádza Evin právnik, postupne skladá čriepky celého prípadu, ktorý smrdí čoraz viac. Napriek tomu ponúka Romanovi pomoc.

Epizódy