Odsúdené: 18. PravdaE18

0 zhliadnutí
Pridané: 29.10.2009

Vďaka pokusu o vraždu Evy prichádza do väzenia inšpekcia. Majorka Sikorová okrem vyšetrenia tohto prípadu nachádza niekoľko hrubých porušení…

Vďaka pokusu o vraždu Evy prichádza do väzenia inšpekcia. Majorka Sikorová okrem vyšetrenia tohto prípadu nachádza niekoľko hrubých porušení predpisov, zanedbania povinností a prekračovania kompetencií, takže to vyzerá, že z ústavu na výkon trestu tak skoro neodíde. Kápo sa vyhovára na technické poruchy, Sikorová má však pocit, že vedenie väznice niečo skrýva. Bacharka Milerová sa priznáva, že dostala zaplatené za Evinu likvidáciu. Dokonca sa môže stať, že skončí v tejto base.

Conan sa dozvedel Maďarkino tajomstvo a teraz nevie, ako s ním naložiť. Tá ho žiada o mlčanlivosť, inak ohrozí jej život. Eva stále nedokáže pochopiť, ako sa mohlo stať, že Veľkému Lojzovi sa skoro podarilo nechať ju zabiť vo väzení. Ak sa to stalo raz, môže sa to kedykoľvek zopakovať. Zhrozený je aj jej otec, keď mu túto správu oznámi riaditeľ Bílek. Pokus o vraždu Evy znepokojil aj ostatné ženy. Dozorcom sa situácia začína vymykať spod kontroly. Roman privedie Filipa na návštevu k Eve. Stretnutie však nedopadne tak, ako si ho Eva predstavovala.

Epizódy