Odsúdené: 17. SprisahanieE17

0 zhliadnutí
Pridané: 27.10.2009

Dávid oznamuje Eve, čo pre neho zistil detektív – Magorka bola kedysi v spojení s Veľkým Lojzom. Je teda možné, že práve ona chce Evu zabiť. Veľký…

Dávid oznamuje Eve, čo pre neho zistil detektív – Magorka bola kedysi v spojení s Veľkým Lojzom. Je teda možné, že práve ona chce Evu zabiť. Veľký Lojzo začína byť nervózny, hoci zaplatil zálohu, najatý človek svoju úlohu zatiaľ nesplnil. Bacharka Millerová si všimne, že Eva je depresívna,  začína sa o ňu zaujímať. Conan sa rozhodne pomôcť Maďarke. Dáva jej peniaze, aby sa vyplatila z dlhu u Grófky. Eva sa priotrávila jedlom. Posielajú ju na ošetrovňu. Katar si myslí, že sa Eva predávkovala liekmi.

Detektív vyšetruje Grófku, chce, aby potvrdila Lukyho identitu. Grófka ale spolupracovať s políciou rozhodne nechce, i keď jej ponúknu skrátenie trestu o polovicu. Vrbovská sa konečne rozhodla odísť od svojho manžela. Riaditeľ jej ponúkne spoločné bývanie. Roman sľubuje Filipovi, že pôjdu navštíviť mamu. Anjel presviedča Katara, aby Evinu otravu nahlásil. Katar odmieta. Detektív sľubuje Dávidovi, že zistí, čo sa s Evou deje vo väzení, či jej naozaj niečo hrozí. Má tam totiž svojho človeka.

Epizódy