Odsúdené: 16. StrachE16

0 zhliadnutí
Pridané: 22.10.2009

Eva podľahla Dávidovej obave, že ju niekto chce zabiť. Začína sa správať paranoidne. Prestáva dôverovať každej žene vo väzení. Dokonca má strach z…

Eva podľahla Dávidovej obave, že ju niekto chce zabiť. Začína sa správať paranoidne. Prestáva dôverovať každej žene vo väzení. Dokonca má strach z Nevady aj Magorky. Luky sa prichádza rozlúčiť s Grófkou. Musí zmiznúť, prechodne sa niekde zašiť. Tu začína mať horúcu pôdu pod nohami. Chce, aby Grófka zastavila akciu s Nevadou, niektorí jeho kumpáni dokonca zistili, že im odpočúvajú mobilné telefóny. Veď ona im nikam neutečie a jej peniaze tiež nie.

Roman pochopí, že mužovi v obleku sa nevyhne. Ponúka mu teda podiel vo firme, pretože svoj dlh inak splatiť nedokáže. Dozvedá sa však skutočnosť, ktorá ním úplne otrasie. Riaditeľ chce ukončiť vzťah s Vrbovskou a dá jej to patrične najavo. Bárbi začína mať z Grófky strach, preto sa na svoju stranu snaží získať Gigi. Tá má na Bárbi slabosť, ale Grófku nikdy nezradí, nikdy nepôjde proti nej. Grófka po stretnutí s Lukym oznámi ostatným, že Nevada je odteraz nedotknuteľná. Bárbi to hneď hlási Nevade, no tá tomu nechce veriť. Vo väzení sa začínajú diať čudné nehody.

Epizódy