Odsúdené: 15. MagorkaE15

0 zhliadnutí
Pridané: 20.10.2009

Magorka sa od riaditeľa dozvie správu, ktorá ju úplne vykoľají. Začne sa správať čudne. Apatická nálada sa jej strieda s výbuchmi agresivity a je…

Magorka sa od riaditeľa dozvie správu, ktorá ju úplne vykoľají. Začne sa správať čudne. Apatická nálada sa jej strieda s výbuchmi agresivity a je ešte nevypočítateľnejšia, než kedykoľvek predtým. Právnik Dávid si myslí, že Eve skutočne ide o život, čomu nasvedčuje jeho pátranie. Eva jeho tvrdenia neustále spochybňuje. Riaditeľ je nahnevaný na bacharku Vrbovskú, klamala mu totiž ohľadne manžela. Ona manžela nechce opustiť, nezaslúži si to. Riaditeľ na ňu nalieha.

Roman sa bojí Muža v obleku, ktorý naňho tlačí pre nesplatený dlh. Roman sa rozhodne, že s Filipom utiečie. Katar je presvedčený, že Anjel spáva s riaditeľom. Upozorňuje na to Kápa, ktorý riaditeľom začne ešte viac pohŕdať. Kápo nešetrí ironickými poznámkami na jeho adresu pred Vrbovskou. Tú to dostáva do nepríjemnej situácie, preto sa rozhodne porozprávať s Anjelom. Bárbi ďalej donáša Nevade na Grófku. Magorka prestáva kontrolovať svoje nálady, dostáva sa do otvoreného konfliktu s Conanom, situácia sa jej vymyká spod kontroly a v hlave sa jej zrodí šialený plán.

Epizódy