Odsúdené: 14. LáskaE14

0 zhliadnutí
Pridané: 15.10.2009

Na Romana tlačia jeho obchodní partneri stále viac. Chcú naspäť svoje peniaze. Conan má na Maďarku slabosť. Rozhodne sa ju ochraňovať pred Grófkou…

Na Romana tlačia jeho obchodní partneri stále viac. Chcú naspäť svoje peniaze. Conan má na Maďarku slabosť. Rozhodne sa ju ochraňovať pred Grófkou. Tá jeho pomoc využije, pretože na ňu stále viac tlačí Gigi s Bárbi. V posilňovni ju dokonca napadnú a chcú jej ublížiť, zámer im prekazí Conan. Nevada pochopí, že za problémami jej syna boli Grófkini ľudia. Teraz sú naštvaní, že ich Nevada previezla. Informácie dostáva od Bárbi, ktorá to robí síce veľmi neochotne, ale predsa len pre Nevadu robí špióna. Má strach, že by Nevada prezradila ostatným odsúdeným jej tajomstvo.

Evin právnik zisťuje, že Roman nechal navýšiť Evinu životnú poistku. Teraz sa už o Evu naozaj bojí. Grófka žiada o pomoc Brendu. Tá jej ale nedokáže odpustiť, že ju vymenila za Bárbi. Potrebujú sa však spojiť proti Nevade. Maďarka je neustále vystavovaná útokom. Pomoc jej ponúka aj Batman, ale Conanovi neostáva nič iné len odhaliť svoje city a zasiahnuť. Dostáva sa do otvoreného konfliktu s Gigi, ktorá ho fyzicky napadne. Keď sa ocitnú iba oni dvaja v cele, Conan sa jej bez servítky vyhráža, že ak neprestane ubližovať Maďarke, osobne sa jej pomstí.

Epizódy