Odsúdené: 13. PomocE13

0 zhliadnutí
Pridané: 13.10.2009

Maďarka sa vracia do basy, kde ju čaká peklo. Stále dlží Grófke peniaze. Tlak na ňu sa zvyšuje. Podarí sa jej uniknúť lynčovaniu? Pozor si musí…

Maďarka sa vracia do basy, kde ju čaká peklo. Stále dlží Grófke peniaze. Tlak na ňu sa zvyšuje. Podarí sa jej uniknúť lynčovaniu? Pozor si musí dávať najmä na Brendu, ktorá si chce nakloniť Grófku. Nevada je nahnevaná na syna. Zaplietol sa totiž s nebezpečnými ľuďmi, na krku má vymáhačov dlhov. Nevada zvažuje, či mu pomôže, alebo ho nechá v tom, aby sa nabudúce poučil. V tejto záležitosti jej nečakane ponúka pomoc aj Grófka. Nevada stojí pred ťažkým rozhodnutím.

Muž v obleku upozorňuje Veľkého Lojza, aby dal pokoj Romanovi a Filipovi. Lojzo chce pomstiť svojho syna, ktorého Eva zabila. Sľubuje, že im dá pokoj, ale iba pod jednou podmienkou - na oplátku žiada život Evy. Gigi sa čoraz väčšmi zbližuje s Bárbi. Neuvedomuje si, že tá ňou manipuluje. Vzniká medzi nimi podivné priateľstvo. Roman bráni Eve, aby sa skontaktovala so synom. Eva je zúfalá. Jej právnik je čoraz väčšmi presvedčený, že jej nehoda nebola náhoda.

Epizódy