Odsúdené: 12. NávratE12

0 zhliadnutí
Pridané: 08.10.2009

Pristúpi Nevada na prímerie s Grófkou? Nevada jej neverí a snaží sa získať na svoju stranu Bárbi, má na to páky. Brenda pokračuje vovúdú vojne, čo…

Pristúpi Nevada na prímerie s Grófkou? Nevada jej neverí a snaží sa získať na svoju stranu Bárbi, má na to páky. Brenda pokračuje vovúdú vojne, čo sa nepáči Anjelovi. Vystríha Brendu, že ak sa stane niečo vážne, predvedie jej potom čary ona. Filip sa konečne dostáva z nemocnice domov. Nečakane mu zavolá Eva a až teraz vlastne zistí, že jeho mama nie je v nomocnici, ale sedí v base. Filip si však z nehody nič nepamätá a zostane úplne šokovaný. Roman žiada muža v obleku o ochranu. Bojí sa o syna.

Evu navštívi právnik. Opäť sa pýta, či si nepamätá, že sa jej manžel už niekedy stretol s Veľkým Lojzom, otcom muža, ktorý zomrel pri nehode, ktorú Eva zapríčinila. Prinesie jej aj fotky, ale Eva si nespomína, že  by ho niekedy videla. Riaditeľ vyhľadá Katara. Potrebuje od neho pomoc s liečením pohlavnejv choroby, ktorú chytil od svojej milenky, bacharky Vrbovskej. Katar si to však vysvetlí nesprávne.  Grófku vo väzení navštívi jej priateľ Luky. Zaujíma sa o Nevadine peniaze. Medzi odsúdené sa vracia Maďarka.

Epizódy