Odsúdené 11. KliešťE11

0 zhliadnutí
Pridané: 06.10.2009

Evin právnik kontaktuje detektíva, aby sa viac dozvedel o mužovi, ktorého Eva zabila. Zisťuje, že osudnej noci na ceste zrejme nebol náhodou.…

Evin právnik kontaktuje detektíva, aby sa viac dozvedel o mužovi, ktorého Eva zabila. Zisťuje, že osudnej noci na ceste zrejme nebol náhodou. Podarí sa Eve dovolať synovi? Batman chce uchrániť Missku pred kontaktom s Bárbi. Žiada pre ňu odborné psychiatrické vyšetrenia, ale Kápo principiálne odsúdeným neverí. Katar má podozrenie, že Misska si rameno nevykĺbila pri páde v knižnici, je presvedčený, že jej ho niekto vykĺbil násilím. A dokonca odborne. Misska nič neprezradí, ale naznačí, že Batman by mohol vedieť viac. Kápo nakoniec súhlasí, aby Missku poslali na vyšetrenie mimo múry väzenia.

Bárbi je obeťou Brendinej pomsty. A tá nie je obyčajná. Brenda sa totiž rozhodne použiť sily vúdú. Vyrobí si bábiku, do ktorej pichá špendlíky. Nevada na podobné čary neverí, Brenda jej pripomína incident, keď napľula jednej odsúdenej do jedla a tá sa priotrávila. Bárbi sa skutočne začne cítiť zvláštne.

Epizódy