Odsúdené: 10. ŠialenstvoE10

0 zhliadnutí
Pridané: 01.10.2009

Z jedálne zmizne nôž, bacharka Vrbovská sa však zachová fér, pokiaľ sa nôž okamžite vráti, nebude incident vyšetrovať. Misska sa pokúsi o…

Z jedálne zmizne nôž, bacharka Vrbovská sa však zachová fér, pokiaľ sa nôž okamžite vráti, nebude incident vyšetrovať. Misska sa pokúsi o samovraždu, v poslednej chvíli ju zachráni Batman , ale dostáva sa preto do čoraz otvorenejšieho konfliktu s Kápom. Ten absolútne odmieta akceptovať jej zdravotný stav. Navyše sa Missku rozhodne zneužiť i Brenda, aby sa s jej pomocou pomstila Bárbi. Misskin stav znepokojuje aj Anjela, Katar totiž odmieta zasiahnuť a poslať ju na psychiatrické vyšetrenie.

Evin advokát žiada o spoluprácu kamaráta detektíva, aby mu pomohol zistiť bližšie informácie k Evinmu prípadu. Začína sa totiž vynárať čoraz viac nejasností okolo nehody, ktorú Eva údajne spôsobila a za dôsledky ktorej bola odsúdená. Nevada vydiera Bárbi. Vie o nej tajomstvo, drží ju v šachu. Chce od nej len malú službu. Len to, čo už je Bárbi zvyknutá robiť - donášať. Magorka ju vystríha, má obavy, aby ich Bárbi nezradila. Vojna medzi Nevadou a Grófkou získava inú podobu. Roman klame Filipa, že Eva je v nemocnici. Tá kvôli synovi pristupuje na túto lož. Riaditeľ jej však povolí mimoriadnu návštevu Filipa. Ako sa v tejto situácii Eva zachová?

Epizódy