Odsúdené: 9. SamotkaE9

0 zhliadnutí
Pridané: 29.09.2009

Operácia dopadla úspešne, Filip sa prebral z kómy, ale nepamätá si, čo sa stalo pred nehodou. To vytvára príležitosť pre Romana, aby zamlčal…

Operácia dopadla úspešne, Filip sa prebral z kómy, ale nepamätá si, čo sa stalo pred nehodou. To vytvára príležitosť pre Romana, aby zamlčal synovi pravdu. Evu príde navštíviť mama, do návštevnej miestnosti vstúpi so szlami v očiach. Eva sa najprv preľakne, že Filipov stav sa zhoršil, keď sa od mamy dozvie pravdu, takmer sa od šťastia neovládne. Riaditeľ sa chystá na basketbalový turnaj, ktorý sa bude organizovať na väzenskom dvore. Najprv sa však dozvedá od bacharky Vrbovskej, že jej zdravotný stav je už takmer v poriadku, a že by znovu mohli začať spolu spávať. Ako dlho sa im podarí ho ukrývať ich tajomstvo? Navyše Kápo začína o ich vzťahu niečo tušiť.

Katar potrebuje odpútať pozornosť od svojich prehreškov, a preto prestane Misske posielať lieky. Jej stav sa radikálne zhorší. Dozorcovia i lekár však odmietajú poskytnúť Misske psychiatrické vyšetrenie. Tá sa prepadá do čoraz väčších depresií. Svoj stav sa rozhodne riešiť po svojom. Jej stav sa rozhodne využiť Bárbi, ktorá s ňou má konflikt. Bárbi skončí na ošetrovní s reznou ranou na ruke a snaží sa, aby všetci uverili, že ju niekto zákerne napadol. Brendu tiež čaká nemilé prekvapenie, preto sa rozhodne pomstiť. Jej cit a oddanosť boli pošliapané. A v takomto prípade nie je radno sa s ňou zahrávať.

Epizódy