Odsúdené: 8. OperáciaE8

0 zhliadnutí
Pridané: 24.09.2009

Bárbi vydiera Missku. Tá sa dostáva do čoraz ťažších psychických stavov. Žiada o pomoc Batmana. Ten Misske prejavuje čoraz viac sympatií. Anjel sa…

Bárbi vydiera Missku. Tá sa dostáva do čoraz ťažších psychických stavov. Žiada o pomoc Batmana. Ten Misske prejavuje čoraz viac sympatií. Anjel sa postaví na stranu Missky a rozhodne sa pripraviť pre Bárbi malú pomstu. Katar má s Misskou tiež problém, myslí si, že ho bude vydierať, pretože sa s ňou vyspal. Rozhodne sa, že ju radšej pošle na psychiatrické vyšetrenie. Takto sa jej zbaví a navyše sa zistí, či má skutočne problémy. Riaditeľ nie je spokojný so situáciou vo väzení. Kápo je opäť na koberci, pretože už aj riaditeľ si myslí, že Magorku nechal zavrieť na samotku neoprávnene. 

Magorka sa vracia zo samotky úplne vyčerpaná, ak by tam zostala ešte deň, malo by to určite zlé následky. Eve s Nevadou sa zdôverí, že sa chce Gigi čo najskôr pomstiť. Nevada ju od toho odhovára, má totiž vlastný plán, ako zasiahnuť grófku na citlivom mieste. Kápo žiada Bárbi, aby mu donášala na ostatné odsúdené. Filipov zdravotný stav sa zhoršil, operácia je teraz už nevyhnutná. V tejto neľahkej situácii sa Eva musí rozhodnúť, či splatí Grófke dlh a vykoná službu, ktorú od nej žiada.

Epizódy