Odsúdené: 7. ZradaE7

0 zhliadnutí
Pridané: 22.09.2009

Evu príde navštíviť matka. Obe majú strah o Filipa, ale snažia sa to nedať najavo.Navyše Evin právnik chce obnoviť jej prípad, nepozdáva sa mu, že…

Evu príde navštíviť matka. Obe majú strah o Filipa, ale snažia sa to nedať najavo.Navyše Evin právnik chce obnoviť jej prípad, nepozdáva sa mu, že žena s čistým registrom dostala okamžite najvyšší trest. Eva sa bráni, má výčitky svedomia, preto je s trestom zmierená. Misska sa dostáva do čoraz väčších konfliktov s Bárbi. Tá si navyše na pomoc prizve Grófku. Do problémov sa dostáva aj s Katarom, chcela by ďalšie lieky, prípadne aj prevoz na psychiatriu. Dokonca mu v ordinácii odpadne. Bárbi si nenechá ujsť príležitosť a tajne si vypočuje Misskin rozhovor s Anjelom.

Evin otec chce od Romana vedieť, kto a prečo uniesol Filipa. Roman ale odmieta spolupracovať, o problémoch s organizovaným zločinom mlčí. Bacharka Vrbovská požiada o pomoc Anjela v istej delikátnej záležitosti. Predpokladá, že má možno pohlavnú chorobu. Ak jej Anjel diskrétne pomôže, je ochotná vybaviť jej priepustku. Vyšetruje sa, kto bodol Nevadu. Veľmi rýchlo sa nájde vinníčka, Magorka skončí na samotke, pretože nôž bol jej. Odsúdené aj bachari tušia, že vinníkom je niekto iný. Riaditeľ ruší zákazy, ktoré vydal, Kápo je však nespokojný, že prišiel o prémie.

Eva má konečne splatiť dlh. Ale služba, ktorú od nej Grófka žiada, má privysokú cenu.

Epizódy