Odsúdené: 6. VojnaE6

0 zhliadnutí
Pridané: 17.09.2009

Riaditeľ je nervózny, má obavy, aby sa o konfliktoch nedozvedeli jeho nadriadení. Batmanovi vyčíta, že si nerobí dobre svoju prácu, kaplan opunuje…

Riaditeľ je nervózny, má obavy, aby sa o konfliktoch nedozvedeli jeho nadriadení. Batmanovi vyčíta, že si nerobí dobre svoju prácu, kaplan opunuje tým, žetichú vojnu medzi odsúdenými zhoršujú nariadenia o zákaze návštev a vychdzok. Kápo sa dozvie, že Magorka si opäť zaobstarala nôž. Dôkladná prehliadka na Nevadinej cele je negatívna. Brenda chce od Grófky jasnú odpoveď, či uprednostní ju, alebo Bárbi. Brendu spaľuje žiarlivosť, Grófka ju vášnivo pobozká, aby ju upokojila.

Romanova situácia sa komplikuje. Mafia na neho tlačí, chce späť svoje peniaze. Nik netuší, kde je Filip. Eva je zúfalá. Navyše ešte stále nevie, ako by mohla Grófke splatiť dlh, aby sa mohla vymaniť spod kontroly, ktorú nad ňou má. Konflikty medzi Bárbi a Misskou sa zvyšujú. Spravila by čokoľvek, aby sa jej zbavila. Grófka je na koni. Odsúdené sa jej boja a to jej dáva silu. Nevada s Magorkou sa však snažia tlaku odolávať. Dokonca sa im darí údery vracať. Sily sa vyrovnávajú, ale napätie by sa dalo krájať.

Epizódy