Odsúdené: 5. Sprísnený režimE5

0 zhliadnutí
Pridané: 15.09.2009

Vojna pokračuje. Po útoku nožom na Nevadu sa napätie zvyšuje, nenávisť prehlbuje. Ktorá z odsúdených to vzdá ako prvá? Grófka vytvára nátlak na…

Vojna pokračuje. Po útoku nožom na Nevadu sa napätie zvyšuje, nenávisť prehlbuje. Ktorá z odsúdených to vzdá ako prvá? Grófka vytvára nátlak na ostatné odsúdené. Chce počuť jasnú odpoveď na otázku, na ktorú stranu sa postavia. Na jej, alebo Nevadinu? Magorka si znovu zaobstará nôž. Riaditeľ zúri, pretože situácia medzi odsúdenými môže prerásť do väčších nepokojov. Kápo ide na Koberec, riaditeľ sa mu vyhráža, že pokiaľ nenastane poriadok, nedá mu prémie. Nariaďuje zaviesť sprísnený režim. Žiadne návštevy, vychádzky, nijaké balíky od príbuzných.

Bárbi sa dostáva do konfliktov s Misskou. Priazeň Grófky sa vytráca a Bárbi je zúfalá. Potrebuje sa dostať k liekom, a preto je ochotná urobiť čokoľvek. Misska je naštvaná na všetkých, čakala totiž balík, teraz na neho môže zabudnúť. Eva si prežíva ťažké obdobie. Roman s ňou nekomunikuje a nemá žiadne správy o synovi Filipovi. Situácia vo väznici je napätá, každú chvíľu sa dejú mimoriadne udalosti. Žiadna zo žien si nemôže byť istá, že sa nestane ďalšou obeťou nejakého incidentu. Ktorá z nich to vzdá ako prvá?

Epizódy