1. Pred oltáromE1

0 zhliadnutí
Pridané: 30.06.2014

Ivan Bauer (MAROŠ KRAMÁR) je skvelý manžel, spravodlivý otec, prosperujúci podnikateľ, jednoducho úspešný muž. Občas síce musí byť prísny na svoju…

Ivan Bauer (MAROŠ KRAMÁR) je skvelý manžel, spravodlivý otec, prosperujúci podnikateľ, jednoducho úspešný muž. Občas síce musí byť prísny na svoju pubertálnu dcéru Terezu (MARTA MAŤOVÁ), ale je na ňu pyšný a miluje ju rovnako ako jej staršiu sestru Kristínu (KRISTÍNA POVODOVÁ). Tereza je dieťa šťasteny, tvrdohlavá a ambiciózna. Kristína je skôr introvert, veci jej nevychádzajú tak, ako by si predstavovala, ale je citlivá a tá rozumnejšia. Bauer svoje dcéry miluje. Miluje i svoju manželku Annu (LUCIE ZEDNÍČKOVÁ), ktorá všetok svoj čas a lásku investuje do rodiny.

Bauer máva často nezhody so svojím švagrom Petrom Farným (MILOSLAV KRÁĽ), ktorý pre neho pracuje ako architekt. Obaja sa ale snažia spolu vychádzať, kvôli Márii. Učiteľka Mária (ELA LEHOTSKÁ), Petrova manželka a Bauerova mladšia sestra, nie je tak úspešná ako jej brat. A nie je ani tak šťastná. Ale snaží sa žiť svoj život najlepšie ako vie.

Kristínu dnes čaká jej veľký deň, vydá sa za Borisa Krála (JÁN DOBRÍK). Radosť z nového života sa však miesi s obavami. Všetko, tak krásne naplánované, ale zmení osud. Alebo sú to len tajomstvá, ktoré rodina ukrýva?

Epizódy