SvadbaE2

0 zhliadnutí
Pridané: 09.03.2009

Svadba

Dnes veľký deň, Emese vydáva. Lacko ale nemšťastný, nálada pod mačku, úplne smutný. Už zmieril s melónom, aj s kičibaba, aj s…

Svadba

Dnes veľký deň, Emese vydáva. Lacko ale nemšťastný, nálada pod mačku, úplne smutný. Už zmieril s melónom, aj s kičibaba, aj s tým, že Melónova mama bosorka, ale furt nasratý, že svadba nem v kostole. Melón ateišta! Tünde upokojuje, že časom po svadbe na úrade možno Melón rozmyslí a bude aj kostol. Ani to ale Lajoša nemuspokojí a vymyslí geniáliš nápad – tajný svadba u somséda na dvore.

Nastane ale problém, lebo u somséda na dvore nem hrám Boží. Lacikám ho chce nahradiť altánkom. Somséd je z neho mimo, šak boží hrám musí byť vysvätený. Lacko vraj šecko zariadi a začne kutyiť na altánku. Melónovi oznámi, že by mal ísť na spoveď, no ten sa štórcuje, lebo keby sa vyspovedal, rovno by ho zasa zavreli. Lajoš dovleče k somsédovi časť altánka a predvedie, aký je jeho chrám vysvěcený. Logikuš, že Laci to pochopil tak, že celý altán žiari jak Las Vegas.

Na svadbu pihádza aj apuci Anabely. Truchu hluchý, chudák starý, miesto Emeše počuje krémeše.Anabela rieši bytovú otázka a a vymyslí, že dom nehá Melónovi a Emese. Tünde považuje za velice šlachtičné, vóbeca ale nemtuší, že to má poriadny hák. Melón sa medzitým spovedá somsédovi-kňazovi. Vraj dal dole Gigiho... Somséd furt nemchápe, že kam dole ho dal.

Po svadbe šetci u Anabely a začína mulatšág. Akurát Lackova mamá mešká, zablúdila a dostala sa až do Hradec Králové. Lajoš dáva príhovor, motá, čo sa dá. Potom nemnápadne chce odviesť Emese s Melónom k somsédovi, aby tajne cirkevne zomsobášil. Lajoš na poslednú hvílu privádza dvoch smeťárov ako svedkov. Načapá ich Anabela, ale somséd na posledný okamih stihne.

Večer lacikám s Tünde šťastní, že konečne sami doma, Emeše vydatá a dom celý len pre nich. Ale objaví Anabela s perinámi, dom dala mladým a bývať bude u nich!

Epizódy