PytačkyE1

0 zhliadnutí
Pridané: 02.03.2009

Pytačky

Emese čaká kičibaba s novým frajer Melónom a  plánuje svadbu. O veľkej veci vie už celá dedina, akurát Lajos nemtuší ani prd.…

Pytačky

Emese čaká kičibaba s novým frajer Melónom a  plánuje svadbu. O veľkej veci vie už celá dedina, akurát Lajos nemtuší ani prd. Tünde mu bojí povedať, aby neskolaboval. Emese aňuci oznámi, že večer príde Melón aj s jeho mamá žiadostiť o ruku. Tünde dúfa, že Lackovi zapne, keď v obyváčka zbadá rozložený detský postielka. Ale on považuje za ohrádku pre ich psa Atilu.

Lajos sa od somséda dozvedá, že do vedlapostaveného domu sťahovala nejaká bohatá panička z Požoňu. Somséd ešte naznačuje, že nem ohrádka pre psa, ale postelník pre kičibaba. Lajos furt nemchápe, nakoniec mu cvakne, ale myslí, že dieťa bude Tünde. Velký oslava chce robiť, tak vytiahne flaša barackpálinky ročník 1947.

Emese snaží vysvetliť, ale márnik snaha, Lacko presvedčený stále, že kičibaba čaká Tünde. V eufóriu ide k somsédovi na pohár. Lajos pochváli somsédovi, že už vybral aj meno – Chezús. Odkukal od španielskeho fotbalového trénera. Barackpárty dlho netrvá, lebo Lajos zbadá, že k nim valí návšteva. Prichádza Anabala zo synom Melónom, Lajos z trémy zle zapne gate aj s košelou. Potom ho skoro utrafí šlak, keď dozvie, že Melón je otec bába. Po dlhšej diskusió konečne osvieti, že dieťa nem Tünde ale Emese.

Melón nemortodoxne žiada ruku Emese, Lacko sa štórcuje, nemchce dať dcéru kriminálnikovi. Ygen povie iba ftedy, ak budú všetci za to, že keď bude syn, bude volať Goliáš! Na velké prekvapkanie sa meno páči. Od semséda potom Lajos dozvie, že Melónova mama volá Anabela Goliášová.

Epizódy