SilvesterE31

0 zhliadnutí
Pridané: 31.12.2009

SILVESTER

Lajos  byť zase nahnevaný, lebo mysleť, že Emese a Melón byť u nich zase na raňajkó, ale oni nebyť, lebo sa báť. Tak hceť…

SILVESTER

Lajos  byť zase nahnevaný, lebo mysleť, že Emese a Melón byť u nich zase na raňajkó, ale oni nebyť, lebo sa báť. Tak hceť od Tunde káve, aby stúpnuť mu adrenalín a Tunde dúfať, že neurobiť on spoločný program s Gusto. Tunde chce mať pokojník, kuknúť Gott, šampanský a po zaželať všetko dobré ísť ona spať. Ale Lajos chce aspoň jeden sex, ale Tunde mať dni. Tak potom podľa Lajos iný možnosť nebyť, len zavolať Anabela s Gusto. Tunde teda chce urobiť kompromiš. Gusto môže prísť, ale bez Anabela.

Gusto mať striedmo raňajko, lebo Emese a Melón pojesť skoro všetko. A jeho zaujímať, prečo oni nejesť u Lajos. Lenže on mať senzor na dvor a potom strieľať. Anabela na večer tiež plánovník Gott, šampanské a ísť spať. Ale Gusto hcieť aj sex, Anabela ale nehce. Tak Gusto chce volať Tunde a Lajos, čo Anabela nemhce.

Lajos a Gusto plánovník večer, ale asi podľa Gusto skončiť s manželkó každý. Lajos navrhnúť, urobiť ohňostroj. Ale ako prekvapník už večer, nem na polnoc. Gusto súhlasník.

Lajos upozorniť somséd, že u nich ohňostroj už večer, aby spojiť znepriatelené klany. Lebo už veľa ohňostroj nebyť, lebo končiť svet podľa Lajos. Ale somséd povedať, že nemkoniť svet podľa Biblie, ale Mayský kalendár, čo Lajos nemhápať. Lebo koniec sveta prísť hocikedy a Lajos myslieť, že aj ohňostroj m´že urobiť koniec sveta.

Anabela prísť k Tunda, ale dostať 220 voltov do ruka, čo byť tiež ochranný mechanizmuš proti Emese a Melón, aby nemhodili jesť k Lajos. Ona chce riešiť, že Lajos a Gusto prípravník spoločný programuš, a ony musia byť v streh. Prísť Lajos a Anebla čudovať, prečo jeho elektrinó nemkopnúť.

Anabela potrebovať kosnký masť lebo opuchnutá od LAjos opatrovník. Gusto hystá ohňostroj, chce robiť na záhrada, ale Anabela nemsúhlasí, lebo to uvidieť aj Tunde a Lajos. Lajos vymyslieť časovač, aby nemzaspal na polnočný oslavovník. Pýtať Emese, prečo ona nebyť s manžel, ale Anabela ju nemhce pustiť od domu. Lajos byť nervózny, lebo blížiť večer. Tak idú hrať človeče.Emese chce kukať telka, ale to nembyť ovládač od telka, ale od ohňostroj pri Gusto dom.

Anabela čudovať, prečo byť tak skorý ohňostroj. A rakety lietať do ich dom. Gusto vysvetlovník, že oni s Lajos dohodnúť, že ohňostroj mal zmierniť rodiny, Anebla hnevať, že ich dom skatovaný. Tak predsa oni prísť k Tunde a Lajos.

Epizódy