VianoceE30

0 zhliadnutí
Pridané: 21.12.2009

VIANOCE

Emese a Melón boja raňajkovať u Lajos, ale Tunde náboj shovala. Ale nič moc raňajkos, lebo Tunde hovoriť, že inak nevidieť zlatý…

VIANOCE

Emese a Melón boja raňajkovať u Lajos, ale Tunde náboj shovala. Ale nič moc raňajkos, lebo Tunde hovoriť, že inak nevidieť zlatý prasa.  A nedať ani veľký rańajkó pre Lajos, ktorý strašiť Emese a Melón, tak oni odísť.  Lajos pestovník aj stromček s obruč, aby presne vojsť do stojan. A kapor u Gusto vo vaňa plávať.  A ešte aj na garáž montovník alarm, aby neukradnúť niegdo darčeky.

Anabela straší Gusto, že nemvidieť zlatý prasa, lebo od rána on piť. Anabela vyrezať stromček z Lajos záhrada, aj žiarovky už mať. A prísť Emese s Melón k nim, a Anebla hnevať, že u Lajos im dať len oblátky. Anabela povedať, že idú baliť darčeky a Emese plakať, lebo myslieť, že to nosiť Ježiško.

Lajos na návštevník u somséd. Riešiť stromček ako vymysleť s obruč na ňom. Aj s darčekmi, že nahystané v pivnici. Somséd dať darček pre Lajos Tunde, aby dať ona mu pod stromček.

Gusto baliť darček pre Anabela, ale neísť, lebo zabaliť guľa byť problém. Lajos kúpiť pre Tunde diskografovník Koncz Zuža, maďar spevník. Ale oni nemať gramofón, ale Lajos nemvadí, on kúpiť na ďalší Vianoce. Lajos ešte musieť ísť pre stromček, a Gusto čudovník, že pre aký. Tak chce byť na Vianoce aj s Anabela u Lajos, ale Lajos hovoriť, že treba prehovoriť manželko.

Gusto varovník Anabela, že ona odrezať Lajos vianočník strom. A teraz žiadať Gusto, aby od Lajos vypýtať aj ten presný stojan. A že ona dať lajos peniaze na druhý stromček, lebo prvý od Lajos už ozdobiť. Tunde zase nútiť Lajos, aby už ísť k Gusto pre kapor, aj stromček do záhrada, že ona chce mať popoludní už pokoj. A Lajos chce, aby oni mať spoločný Vianoce s Anabela a Gusto. Čo Tunde nehce ani počuvník. A Lajos zistiť, že stromček nembyť na záhrada.

Tunde a Lajos prísť k Anabela a videť, že ona mať stromček. Lajos vyzvedovník od Gusto, či nemtrápne, keď on hovoriť o stromček a Gusto vedieť, že nebyť v záhrada, ale u neho v obývačka. Tunde trvať, aby Lajos zobrať strom, kapor, dať Gusto darček z garáž a oni ísť dom. Lenže jedna ryba byť mŕtva, a druhá živá. Fehérpataky prísť, že kúpiť nová linka, ale Gusto s kamión musí prejsť, lebo nezmestiť.

Lajos triediť  darčeky v garáž,  a Gusto s kamión nabúrať do jej. Lajos zmilovať, všetko dať Gusto, on chce mať dobrý vzťahovník s Gusto, že on byť dobrý kamarát. A ísť za somséd, že dať všetko Gusto, tak on asi dostať nem jeden párovník froté ponožka, ale dva párovník. A potom doma on hovoriť, že Emese záhvat, lebo zistiť, že Ježiško nepriniesť stromček, Tunde zhorí filé a on kuknúť nahratý futból.

Tunde hľadať leštiťč na sklo krbovník. A Lajos spomenúť, že dať somséd ako špeciál barackpálinko. Oni teraz rozdávať darčeky. Anabela byť rada, že mať krásny Vianocijó a dostať od Lajos a Tunde kronika história Maďarska. A Gusto dostať pobyt na Balón v kemping. A Gusto dať Anabela Konc Zsuzsa. Anabela myslieť, že to veštica.

Epizódy