KamiónE28

0 zhliadnutí
Pridané: 07.12.2009

KAMIÓN

Emese mať dilemuš, povedať Tunde, že ju baliť hlap a on byť gentleman. Tunde myslieť, že aj Melón, ale on tak nesprávať, on…

KAMIÓN

Emese mať dilemuš, povedať Tunde, že ju baliť hlap a on byť gentleman. Tunde myslieť, že aj Melón, ale on tak nesprávať, on rýchlo jesť, lebo báť, že prísť Lajos. A on prísť a byť nahnevaný, Melón povedať, že budú chodiť aj na obed, lebo Anabela im nehce variť a oni nemať peniaze. Tunde informovať, že aj večera a asi aj olovrantník. A Lajos byť nahnevaný, lebo on vedieť, že Anabela klamať ľudí veštovník a on pomáhať aj Gusto s kradnutý tovar a zadarmienko. A Anebla ísť veštiť v Lajos dome, čo on nesúhlasiť. Sokol prísť aj tak a Anabela mu povedať, že stane mu veľká tragédio. Lajos na neho zamieriť vzduchovka.

Melón ísť doma spať, lebo on byť prežrať. Emese byť nepokojník s Melón a Anabela žiadať Gusto, aby rozprávať s Melón. Navrhnúť on, aby melón šoférovať kamión a Gusto bude riadiť obhod. Anabela utekať za Sokol. Aj Emese chce skúsiť byť kamioništa.

Tunde povedať Lajos, že Emese mať milenec. Ale Lajos stále nevediť, koho. Emese učiť od Gusto jazdiť na kamión. A Lajos ich nájsť, ako oni hovoriť o páka. On myslieť, že Gusto a Emese byť milenci. A to povedať aj Anabela. Emese pohopiť situácio. Ale Lajos tvrdiť svoje domnienkuš aj Tunde. On hce ísť za somséd opýtať, či by bol hrieh, keby zase ona s Melón. Emese a Gusto prísť vysvetliť situácio k Lajos.

Lajos a Tunde ísť k somséd. Hcú povedať aj Anabele, aby ona riešiť. Alebo vydierať Gusto, že Melón a Emese budú u neho raňajky. Ale somséd navrhnúť diplomatikuš byť. Lajos ale zase nájsť Gusto a Emese spolu u Lajos. On strašiť aj píla. Aj Tunde byť nahnevaná a vyhodiť Gusto z ich dom. A teda oni povedať Anabela. Ale ona byť pokojná, lebo vedieť, že Gusto jej pomáhať nájsť práca.

Gusto prísť k Lajos pre vankúše, lebo on ísť učiť Emese jazdiť na kamión. A Anabela mu nehce požičať svoje, lebo by zamastiť. A zamestené Lajos v garáži nembyť taký prúser, ako zamastiť a potom  dať do Anabela obývačka. Emese lúčiť s Tunde, že mať skúšobník jazda s Gusto. Anabela myslieť, že byť žart, ale Emese a Gusto myslieť vážne. Sokol byť z najhorší už von. Ale Gusto prísť, že Emese zraziť nejaký pán, ktorý hovoriť, že byť Sokol a už byť strelený do zadku dnes.

Sokol piť čaj u Tunde,  a Anabela hovoriť Gusto, aby radšej volať 112. A od Tunde chce dohoda, ako budú Emese a Gusto stravovať. Tunde, že tam kde oni bývať, tam aj jesť a Anabela zase, že nem jedna strana všetky náklady. Sokol chce ísť dom. A Lajos vtedy ide predviesť opravený píla pre somséd, čo nemskončí dobrý.  Lajos zaniesť píla somséd. A ukázať, že píliť na konár, ktorý položiť na stôl. A tak on prerezať aj noha stola.

Epizódy