MikulášE29

0 zhliadnutí
Pridané: 14.12.2009

MIKULÁŠ

Melón a Emese raňajkovať u Lajos, ale byť strachovaní, Emese myslí, že Lajos ich aj postrielať, Tunde ale tvrdiť, že shovať…

MIKULÁŠ

Melón a Emese raňajkovať u Lajos, ale byť strachovaní, Emese myslí, že Lajos ich aj postrielať, Tunde ale tvrdiť, že shovať vzduhovka, a pred dveruš spálovník dať kýblos, aby počuť Lajos prísť.

Tunde pritom variť perník, Melón myslí, že akože droguš doma robiť. Lajos prísť, nevidieť vzduhovka a čudovať kýblos pred dveruš. Lajos povedať, že on nemdohol na darček pre Melón, ale dať len Emese na Mikuláš. Emese plakať, lebo myslieť, že chodiť reálnik Mikuláš. Tunde výhovorník, že kríza, tak Mikuláš poprosiť, aby Lajos prihodiť, teda okrem Melón.

Lajos ísť kontroluš na dvor, že čo dať Mikuláš, ale on zistiť, že všetky čižmy byť ukradovník. A myslí, že to Anabela. Lajos byť nahnevaný, lebo kúpiť Anabela diamantuš náhrdelník a dať do topánka.

Anabela chce robiť Mikuláš veštovník. Len potrebovať troh Mikulášov, aby oni spievať, ako v reklama. Gusti ju chce nahovoriť, aby ísť na terasa pre darček, ale ona nič nenájsť, iba bordeluš. A aj im teda ukradovník čižmy. A Anabela myslieť, že to Lajos.

Melón povedať Anabela, že byť podozrivá a Emese stále plakať. A Melón povedať aj Anabela a Gusto, že Tunde variť doma perník. Tunde prísť riešiť problémuš k Anabela a ona myslieť,že dať naozaj droga.

Lajos prísť k somséd v letnuš topánkuš. Somséd čudovník, ale jemu zmiznúť čižmy tiež. Somséd mať jeden tipovník, ale potrebovať dókaz. A určite podľa neho nemkradnúť Anabela. Ale asociáluš, čo bývať na cintorín.

Gusto pýtať Anabeluš, či variť perníkuš. Ale ona nemvariť, lebo oni piecť. A potom ona rodávať na ulica pre deti. A byť presvedčená, že lepšie byť závislý na perník, ako na počítač. Anabela chce, aby Tunde spievať jej veštovník koleda, ale Tunde chce najskôr nájsť jej čižmy a náhrdelník. Lacko prísť, že pozná zlodej.

Anabela a Tunda ísť útočiť na cintorín. Tunde im chce ponúknuť perníkuš, ale byť tvrdé, oni hádzať naspäť do nich. Gusto byť nahnevaný, lebo on hcel urobiť s Lajos momentovník prekvapník. Melón podarovať Emese náhrdelník, lebo jeho kamárotovník zohnať za dobrý cenník. A za to sľúbiť pol kila perníku od Tunde.

Áron doniesť vrece, a v ňom aj čižmy od Renči Inči, čo patriť  Tunde. Lajos vedieť, že zombi bezdomovec zahodiť, lebo čižmy byť moc luksusovníkové. Melón prosiť Lajos o pol kila perníkuš.

Lenže Tunde dať posledný somséd. On musieť rýchlo jesť, lebo oni byť meký a potom tvrdý. To byč naopak, ale inak, že tvrdý a potom meký. Lajos prísť k osmséd. On chce pol kila perníkuš, akurát, čo Tunde doniesť.

Anabela ísť večer veštovník. Na pán Mikuš bude skúška.  Gusto odhaliť pre Melón, perník nembyť perník dorgovník, ale perníček – koláčikuš. Emese prísť v nový náhrdelník. A Lajos zistiť, že to byť ale pre Tunde.

Epizódy