Sociálne dávkyE27

0 zhliadnutí
Pridané: 30.11.2009

SOCIÁLNE DÁVKY

K Anabela a Gusto príšť teta so sociáluš. Tak oni musia zohnať deti pre Emeše, zobrať Áron z ústavník, Jurko dementuš…

SOCIÁLNE DÁVKY

K Anabela a Gusto príšť teta so sociáluš. Tak oni musia zohnať deti pre Emeše, zobrať Áron z ústavník, Jurko dementuš hrať a Gušto byť horí.  A nemóže vedieť Anabela a Lajos, lebo by prezradiť, ale oni nemdozvedník, lebo ísť na akupunktúriš kurz, aj keď práve majú návratník.  Aj pre Melón byť dôležitník deň, lebo podať lotério. Melón ísť teda k Lajos a Tunde a ich zdržovník, aby nejsť k Anabela a Gusto.

Tunde skúšať akupunktúriš, aj keď len prípravník kurz. Na Lajos, ale on báť, že mu ublížiť. Melón prísť, chce kuknúť tévé. A aj povedať, že musieť ich dvoch strážiť, aby nemšli k Gusto a Anabela. Tunde liečovník na migrénuš Lajos. Lenže on oslepovník.  Lajos k somésd prísť, vypiť  petrolej akože pálinka z ropa, lebo on oslepnúť.  A chce, aby somséd urobiť zázrak ako Ježiš v Biblia, ale nemhce aby somséd pľuť na zem a hlina mu na oko dať.  Lajos nemvidieť ani Gusto, a potom jemu sťažovník, že Melón nemnormáluš a že Gusto ho prejsť na kamión.

Anabela mať otec na vozík, potrebník deti a ešte kričať na Lajos, že nemhra na slepník, že peniaze od Gusto on nedostať.  A prosiť, aby Gusto ho odviezť do nemocnica. A neveriť, že Emese tehotník, lebo mať príliš veľký brucho zrazu.  Tunde prísť k somséd. Chce skúsiť akupunktúriš. Lenže somséd nemhce. On vidieť, čo stalo Lajos. Nakoniec ona prehovník, somséd ale ohrnúť ruky aj nohy.

Lajos prísť z nemocnica, stále nevidieť. A ďalšia tragédio, že somséd nemvidomí. Lajos ale myslieť na tragédio, že Emese tehotník.  Gusto dodhoník deti, o dve hodiny ísť pre ne. Áron hluhý. Anabela kázať Gusto, aby dať tepláky, lenže on nemať, tak treba požičovňa od Lajos. Aj Moskvič by bol dobrý pre kvôli pani zo sociálkuš, nie luxuš auto Anabela.

Lajos prísť za Gusto. Lebo potrebovať pomoc pre somséd. Ale nebyť doma. Zato prísť sociálnik pracovníčka. A Lajos povedať Gusto, akú pomoc potrebník. A zrazu on prezradiť, že deti byť z požičovník. Aj klientuš prísť, lebo minule neplatiť, tak doniesť Anabela 500 evri. Aj Gusto kolega prísť mu doniesť 20 plazmovník televízorov. A Tunde pýtať Anabela, aby preparkovník luxuš auto. A Áron chce chlebíčky s kaviár. A Melón vyhrať pol milióna evri. Tak pani zo sociálnik zobrať Anabela...

Epizódy