HelovínE26

0 zhliadnutí
Pridané: 23.11.2009

HELOVÍN

Melón báť hodiť na raňajka k Tunde a Lajos kvôli Lajos.  Emese mať tiež obava, ale Tunde ju ubezpečník, že všetko byť v…

HELOVÍN

Melón báť hodiť na raňajka k Tunde a Lajos kvôli Lajos.  Emese mať tiež obava, ale Tunde ju ubezpečník, že všetko byť v poriadku. A Lajos nehať seba počuť, keď ísť.  Anabela mať plán, že s Tund urobiť helovínsku party. Lajos vyhádzať z obývačka, Emese rýchlo skočiť, akože umývať.  Lajos pýtať raňajky od Tunde, Anabela presviedčať Tunde, že by na Helovín mohla urobiť Pamela Anderšon, aby Lajos uvoľniť.

Gusto tiež nahovárať Lajos, aby urobiť helovín, aby oživiť manželkuš erotiku vibracijó. On ísť za Jack Sparow. Od Lajos požičať aj pištoľ.  Lajos by chcel byť Janko Koleník v nový seriál pre Tunde, ale taký koštým neexistovať. Tak on byť Gandalf z Pán prstenovník.  A Gusto mať návrh, aby Gandalf palica svietiť ako vo filmuš.

Lajos ná návšteva u somséd. On mu ale povedať, že helovín nebyť kresťanskuš sviatok, tak možno byť hrieh. Ale nemmóže zmeniť na orgiuš alkoholik. A mať aj problém, či opraviť vibrátor? Ale sebaukájovník byť hrieh  a Lajos teda oprava pomáhať k hrieh. A Lajos požičať palaica od somséd, aby on nejísť byť žena s vibrátorník, ale na Gandalf. A pozvať na helovín párty aj somséd.

Anabela nahovoriť Tunde na Pamela. Myslí, že Lajos ju nempoznať. Tvrdiť, že Lajos odolať aj prezlečenej Tunde, lebo on jej byť v skutočnosti verník. A Tunde chce, aby potom zaspievať Maďar pesničkó na helovín párty, ak nemať pravda.

Tunde prísť do garáž, Lajos myslieť, že prišla klientuš pre vibrátorník, ale to byť Tunde ako Pamela. Anabela nahytať, ako Lajos baliť Pamela. A on ju spoznať, aj keď mať bosorka maska. Anabela vrátiť domov, Gusto ju tiež spoznať, čo ona byť prekvapená. A Gusto už aj vedieť, čo stať v garáži. Nakoniec povedať, že dať masky, aby bol helovín párty. Ale Gusto s Lajos hceli urobiť prekvapkanie.

Tunde byť z Anabela sklamaná. Ona natočiť v garáži Lajos a Tunde ako Pamela. A tvrdiť, že Tunde prehať, lebo Lajos jej ako Pamela neodolať. Ale Tunde tvrdiť naopak. A chce maďarská pesnička od Anabela. Melón mať problém. LAjos ho zbiť sviatiaca palica. Tunde prekvapník, lebo on byť ako Kvasimódo na helovín párty. Lajos ale myslieť, že to byť zlodej. Ale to nebyť ani Melón ako Kavsimódo. Ale Batman vo veľkom Bieli.

Epizódy