GarážE24

0 zhliadnutí
Pridané: 02.11.2009

GARÁŽ

Melón potrebovať na bizniš auto a Tunde mu radiť, aby hovoril s Lajos. A Tunde mať divný huť, všetko jesť, kombinovať. Emese…

GARÁŽ

Melón potrebovať na bizniš auto a Tunde mu radiť, aby hovoril s Lajos. A Tunde mať divný huť, všetko jesť, kombinovať. Emese čudovnk, že ona byť aj tehotník.  Lajos prekvapkaný, že Emese a Melón zase u nih jesť na raňajka. A ešte k tomu aj z Melón veta, že kičibaba.  Ale Lajos byť prekvapkaný, lebo to jedine byť  prípad prievan oplodniť.

Anabela potrebovať auto. Lebo chce mať  mobilný  veštiarnik. A chce, aby Gusto urobiť kšeft s Lajos, že on bude moskvič vonku parkovať a Anabela nový auto v jeho garáž.  Melón a Emese hcú jesť u Anabela, aj jedlo priniesť a Gusto im kradnúť, lebo Anabela nemhodí do obhod, ale do autosalovník vyberať nový auto.

Lajos poradovník so somséd, aby otehotovník bez sex. Lebo on mať problém s Tunde. Ale zázrak to asi nebyť, jedine, že by Tunde Lajos znásilovník. Alebo že by vystreliť puška iného muža. Tak Lajos pripraviť, že on odplata.

Anabela trvať, že Gusto musí urobiť výmenník s Lajos, alebo on ísť rovno za Tunde. Lajos mať problém, aj Gusto. Len oni nerozumieť, Gusto chce do garáže a Lajos myslieť, že už v Tunde garáž už niekto je.

Lajos potrebovať nožnice a keď nenájsť, lebo Tunde shovať, tak potom odpíliť Gusto s motor pílnik. Anabela nemať kľud, potrebuje veštovník, ale oni hádať.  Lajos povedať Anabela, že Tunde a Gusto čakať spolu dieťa. Tunde trvdiť, že s Gusto ale nespať. A Anabela potvrdiť, že potrebovať Tunde garáž. Tak teraz Lajos myslieť, že Tunde byť znásilník.

Melón už pripraviť biznis, bude vykupovať kožky a starý nábytovník. Lebo budú mať auto. Ale Anabela chce, aby on robiť kšeft na Lajos moskvič. A chce zaj zabiť Lajos, lebo on zbiť Gusto, že myslieť , že Gusto otec kičibaba.

Tunde poradovník so somséd. On chce, aby ona spovedník. Ale Tunde trvať, že s nikým nempasť. Somséd teda tvrdiť, že buď tehotná, alebo svatá. Tunde ísť k doktor, že či bude hlapec, alebo dievča. Anabela ísť jazdiť, Lajos nemhnevať, lebo Gusto zbiť. Tunde ale nebyť tehotník. A Anbela mať betón v batožina priestor.

Epizódy